Eroğlu Gayrimenkul’e Cityscape ilgisi her yıl artıyor

Eroğlu Gayrimenkul, dünyanın en önemli gayrimenkul etkinliklerinden biri olan Cityscape Global’da, projelerini yatırımcılarına tanıttı… İşte Dubai Cityscape Global 2015 fuarındaki Eroğlu Gayrimenkul standından fotoğraflar…

Eroğlu Gayrimenkul’un inşaat sektöründe imza attığı karma projeleriyle yer aldığı fuara bu yıl, 300’e yakın yerel, bölgesel ve uluslararası gayrimenkul şirketi ve 61 Türk firması katıldı.

Eroğlu Gayrimenkul’un kentin yeni merkezi Seyrantepe’deki Skyland İstanbul ve Bursa’nın yeşil ilçelerinden Nilüfer’deki Harmony Towers projeleri fuarda tanıtılırken, özellikle bu projeleri Körfez bölgesindeki yatırımcılardan büyük ilgi gördü.

Nurettin Eroğlu: ‘Fuara katıldığımız her yıl gördüğümüz ilgi daha da artıyor’

Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu fuara ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu:

“Cityscape Global yabancı yatırımcıları Türkiye’ye çekmek için etkin bir platform. İç piyasada yaşadığımız dönemsel daralmalar nedeniyle yabancı yatırımlara ulaşabildiğimiz Cityscape Global gibi fuarlar büyük önem taşıyor. Biz de bu yıl üçüncü kez katıldığımız fuardan hedeflerimiz doğrultusunda ayrıldık”

Bu yıl yeni firmaların; özellikle Türkiye’den birçok firmanın fuara katıldığına dikkat çeken Eroğlu sözlerine şöyle devam etti:

“Birçok gayrimenkul şirketinin katıldığı Cityscape Global’da çok iyi bir pazar oluşuyor. Fuarda İstanbul Seyrantepe’deki Skyland ve Bursa Nilüfer’deki Harmony projelerimizi uluslararası gayrimenkul dünyasının beğenisine sunarak; potansiyel müşterilerimizle buluşma fırsatı yakaladık. Yatırımcıların standımıza ve projelerimize gösterdiği ilgiden çok memnunuz. Fuara katıldığımız her yıl gördüğümüz ilgi daha da artıyor.”

Dünyaca ünlü yapılara attığı imza ile adından söz ettiren mimari, şehircilik ve tasarım şirketi Broadway Malyan’ın Kapadokya’nın peri bacalarından esinlenerek tasarladığı Skyland İstanbul, rezidans, ofis kuleleri, otel ve alışveriş merkezinden oluşuyor. Proje, havaalanları, metro istasyonu, köprü ve ana yollara yakınlığı ile yaklaşık 12 bin kişiyi buluşturan hareketli bir merkez olacak. Bursa’da Uludağ manzarası gören daireleri, 6 katlı teras evleri, 5500 m² büyüklüğündeki iç avlusu ile 23 ve 28 katlı iki kuleden oluşan Harmony Towers, Bursa’nın yeni ikonu olarak yükseliyor.

Eroğlu Gayrimenkul, Dubai’de!

Eroğlu Gayrimenkul standından karelerden oluşan fotogaleri için resimlerden birine tıklayın ve ilerleyin…

Eroğlu Gayrimenkul

Eroğlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım; bugüne kadar Sarıyer, Beylikdüzü, Ümraniye, Merter, Kâğıthane, Florya, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Seyrantepe, Tekirdağ, Antalya ve Bursa’da projelerini gerçekleştirdi. Önümüzdeki 2 yıl içinde tamamlamayı hedeflediği projelerinin toplam büyüklüğü ise 2 milyon metrekareye ulaşıyor.

Eroğlu Gayrimenkul 2008’de açılan ve Hollandalı Corio tarafından satın alınan Tekira AVM’nin iş geliştirme ve inşaat süreçlerini yönetti. 2009’da Ümraniye Akkom Ofis Park projesini, 2010’da ise Oksizen Konakları projesini hayata geçirdi. 2012’de İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge2 ile Ofishane ve Erasta Antalya projelerini, 2013’te de Merter Platform ve Florya Ekşinar Konakları projelerini teslim etti. 2014‘te Bursa Harmony Towers, Erasta Fethiye AVM ve Esenyurt Logistic Center projelerini; 2015’te de İstanbul’da Yenimoda Evleri projesini tamamladı. 2015 yılında inşaatına başladığı Erasta Edirne AVM projesinin çalışmaları devam etmektedir.

Türkiye’nin en büyük ve en prestijli projelerinden Skyland İstanbul Karma Projesi, Eroğlu Holding’in en çok değer yaratan projelerinden biridir. Holdingin tekstil sektöründeki deneyiminin inşaat ve gayrimenkul alanındaki yatırımlarına da yol gösterici olmasıyla Eroğlu Gayrimenkul yeni projeler geliştirmeye ve inşaat sektöründe kaliteyi yükseltmeye devam ediyor. Bu doğrultuda 2016 yılı başında lansmanı planlanan 2 yeni projenin çalışmaları da devam ediyor.

Bunları da beğenebilirsin