Eston Şehir Koru bahçeli ev fiyat listesi 900 bin TL’den başlıyor

Eston Şehir Koru bahçeli ev fiyat listesi 900 bin TL’den, 126 metrekareden başlayan 2+1 konut fiyatları ise 640 bin TL’den başlıyor… Bu pazar Eston Şehir Koru’da tüm çocuklara yarı yıl hediyesi eğlence var… İşte detaylar…

Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Koru, tatilin son gününde Gymboree ile çocuklara çok özel sürprizler hazırladı. Birbirinden renkli ve eğlenceli aktivitelere sahne olacak organizasyon 4 Şubat Pazar günü 13.00’te başlayacak.

ESTON ŞEHİR KORU İÇİN TIKLAYIN!

Nefes aldıran meydanları, koruları, açık hava sineması, amfi tiyatrosu, sebze meyve bahçeleri, göleti ve köpek parkıyla sıra dışı bir proje olan Eston Şehir Koru, düzenlediği etkinliklerle de fark yaratıyor. Eston Şehir Koru sömestr tatilinin son gününde çok özel bir etkinliğe imza atacak. Çocuk etkinlikleri alanında uzman Gymboree’nin katılımıyla gerçekleşecek etkinlik, çeşitli resim, müzik ve öğretici aktivitelerle çocukların gelişimine katkı sağlayacak.

“Gymbo shake it” şarkısıyla başlayacak etkinlik, “Baget solo” ritm şovuyla devam edecek. İki ayrı sanat atölyesiyle keyifli vakit geçirecek çocuklar, Gymboree Parkuru, Survivor Yarışması, Çuval Yarışı ve Karnaval Etkinlikleri’yle çok eğlenecek. Organizasyon paraşüt ve Gymbo Dansı’yla sona erecek.

4 bin kişilik kasaba

4 bin kişilik bir kasaba olarak planlanan Eston Şehir Koru projesinde 1.700 adet büyük ağaç, 26 bin 400 bodur ağaç dikilecek. Eston Şehir Koru doğa ile iç içe tenis kortu, futbol ve basketbol sahaları, bisiklet ve koşu yolları ile sağlığınızı koruyacak. Hayat enerjinizi koruyacak, geleceğinizi koruyacak, içinizdeki çocuğu koruyacak. Avrupa Şehircilik Ödülü’ne sahip ve yüksek prim potansiyelinin yanı sıra ticari imkanlarıyla da dikkat çeken Eston Şehir Koru’da yapılacak yatırım her gün katlanarak değer kazanacak. 2019’un ikinci yarısında tamamlanması planlanan proje 2+1’den başlayarak 5,5+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede konut tipleri 5 bin 500 TL’den başlayan metrekare fiyatıyla satışa sunuldu. En küçük daire 126 metrekare ve 640 bin TL’den satılacak. Bahçeli evlerin fiyatı 900 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiyor.

Eston Şehir Koru iletişim

Web: estonsehirkoru.com

Bunları da beğenebilirsin