Evgör Mobilya’da 30 Ekim’e kadar KDV 0

Evgör, yaklaşık bir yıldır yüzde 18’den 8’e indirilmiş bir şekilde uygulanan mobilyadaki KDV’yi hem sıfırladı hem de süresini 1 ay uzattı. İşte detaylar…

Ürünleriyle bugüne kadar yaklaşık 60 bin eve giren firma, 30 Ekim’e kadar mağazalarından ve internet sitesi üzerinden verilen mobilya siparişlerinde, yüzde 18 KDV oranı kadar net indirim uyguluyor.

Mobilyada, 30 Eylül’de son bulan yüzde 10’luk KDV indirimini, yüzde 18’e çekerek 1 ay uzatan Evgör, “Ön Ödemeli Satış” modeliyle de 2018 modellerini avantajlı fiyatlarla sunuyor. Kredi kartı ya da kefilin gerekli olmadığı uygulamadan yararlanmak isteyenler ödemelerini, mobilyalarını teslim almak istedikleri süreye göre taksitlendirebiliyor. Bu seçeneği kullananlar, ürünlerini son taksitleriyle birlikte teslim alıyor. Eğer dilerlerse, satın aldıkları modeli, teslimat zamanında beğendikleri başka bir mobilya ile değiştirme hakları da bulunuyor.

Firmanın “esnek ödeme” sistemi ise mobilya alacaklara, ödemelerinde sadece bir kredi kartının limitine ve taksit sınırına sıkışmadan bütçelerine göre birden fazla kredi kartı, havale ve nakit ödeme seçeneklerini bir arada kullanabilme fırsatı da sunuyor.

Türkiye’nin her yerine online mobilya satışı gerçekleştiriyor

İstanbul’un her iki yakasında mağazaları bulunan Evgör Mobilya, 6 bini aşkın ürün çeşidiyle Türkiye’nin internetteki en büyük online mobilya mağazası olan www.evgor.com.tr adresinden yurt içi ve yurt dışına satış gerçekleştiriyor. Ülke geneline ücretsiz teslimat ve montaj hizmeti veren firmanın “KDV Bizden”, “Ön Ödemeli Satış” ve “Esnek Ödeme” kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilir ya da firmanın internet sitesini ziyaret edebilirler.

Bunları da beğenebilirsin