Evgör Mobilya’dan sağlık ve basın mensuplarına indirim

Evgör Mobilya, gününü gecesine katarak salgınla en ön safta mücadele eden sağlık çalışanları ile pandemi sürecinde sağlığını riske atarak halka doğru ve güncel haber iletmek için özveriyle çalışan medya mensuplarına özel bir kampanya düzenliyor. İşte detaylar...

Kampanya için belirlenen seçili özel koleksiyonlarda geçerli indirimden yararlanmak isteyenlerin, Türkiye’nin her yerinden online mobilya mağazası www.evgor.com.tr adresine girip sipariş verdikten sonra, sağlık çalışanı ya da basın mensubu olduklarına dair belgelerini göstermeleri yeterli olacak. Ayrıca Evgör Mobilya, ürünlerin tesliminde herhangi bir kargo ve montaj bedeli de almayacak.

Evgör Mobilya’dan yüzde 40 indirim

Mobilya alışverişinde, sağlık çalışanlarına ve basın mensuplarına özel yüzde 40 indirim var… Evlilik planı yapan ya da evinin dekorasyonunu yenilemeyi düşünen tüm sağlık personeli ve basın çalışanları, mobilya alışverişlerini yüzde 40 indirimli yapabilecek.

EVGÖR Mobilya’nın, sağlık çalışanlarına ve basın mensuplarına özel indirim kampanyası hakkında detaylı için, Türkiye’nin her yerinden 444 888 6 numaralı telefonu arayabilir ya da firmanın internet sitesi www.evgor.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin