Fatih Tosun kimdir?

TSKB Gayrimenkul Değerleme’den ayrılarak Vera Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık yönetici ortağı olan Fatih Tosun kimdir? İşte Fatih Tosun’un özgeçmişi, biyografisi…

Vera Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık şirketinin yönetici ortağı olarak iş hayatına devam eden Fatih Tosun, 2008 yılından bugüne Sermaye Piyasası Kurulu tarafından lisans verilmiş gayrimenkul değerleme uzmanı ve Royal Institution of Chartered Surveyors üyesi…

Harita Mühendisi ve Kent Planlama Uzmanı olan Fatih Tosun 15 yıllık kariyerinin 10 yılında değerleme uzmanı, şube müdürü, koordinatör ve genel müdür yardımcısı olarak TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. şirketinde görev aldı. Ayrıca yine TSKB iştiraki olan TSKB İpotek şirketinde yönetim kurulu üyeliğinde bulundu.

Fatih Tosun, gayrimenkul sektöründe çok sayıda büyük ölçekli gayrimenkul projesinin geliştirme, yer seçimi, değerleme ve fizibilite çalışmalarında yer almış ayrıca finans kuruluşlarına teminat amaçlı değerleme hizmeti organizasyonu yürüttü.

Sürdürülebilir Binalar üzerindeki çalışmalarıyla BREEAM Uluslararası Değerlendirici yetkisine sahip olan Fatih Tosun, Değerleme Uzmanları Derneği ve Lisanslı Değerleme Şirketleri Birliği’nde yönetim kurulu üyeliklerinde bulundu.

Halen Lisanslı Değerleme Şirketleri Birliği’nde Yönetim Kurulu Başkanlığını sürdürmektedir.

FATİH TOSUN’UN YENİ İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin