Fikirtepe-Ünalan Kavşağı, Optimist Residence’ye yaradı

Fikirtepe-Ünalan Kavşağı, tamamlandığında Optimist Residence'yi Fenerbahçe Stadı ve Kadıköy'e direkt bağlarken, proje önünden yapılacak U dönüşüyle kavşağa girmeden Kadıköy'e gidilebilecek... İşte Optimist Residence projesinden son durum fotogaleri ve videolarıyla detaylar...

Fikirtepe-Ünalan Kavşağı için çalışmalar hızla devam ederken, kavşağa yan yol bağlantısı ile ‘Fikirtepe’nin giriş kapısı’ konumundaki Optimist Residence’nin büyük ulaşım avantajına sahip olacağı ortaya çıktı.

Optimist Residenceliler, trafiğe takılmayacak

Mist İnşaat Hukuk Müşaviri Av. Mehmet Cihat Sarı, projenin ulaşım avantajlarını imarpanosu.com’a anlattı…

Yapımı süren Fikirtepe-Ünalan Kavşağı, Optimist Residence projesine yaradı. Fikirtepe hak sahipleri ve yatırımcıları tarafından takip edilen tek adres imarpanosu.com‘a özel açıklamalarda bulunan Optimist Residence ve Mist İnşaat Hukuk Müşaviri Av. Mehmet Cihat Sarı, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı yönünden gelecek bir Optimist Residence sakininin trafiğe takılmadan Optimist Residence’ye gelebileceğini ve aynı şekilde Fikirtepe-Ünalan Kavşağı’na girmeden U dönüşüyle Kadıköy’e geri dönebileceğini söyledi. Av. Sarı, imarpanosu.com’a yaptığı açıklamada, “Optimist Residence sakinleri, 899 araç kapasiteli, 30 bin 361 metrekarelik alan otoparktan araçlarıyla çıktıktan sonra Fikirtepe-Ünalan Kavşağı yan yolu üzerinden hiç trafiğe takılmadan direkt 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne, Üsküdar’a, Avrasya Tüneli’ne ve Bostancı-Ankara yönüne bağlanabilecekler” dedi.

Kadıköy’ü yapımı süren Ünalan Kavşağına, Optimist Residence’yi Fenerbahçe Stadı’na bağlayacak yol, bağlantılarıyla projenin önünde inşa ediliyor…

Optimist Residence ne zaman teslim? 

13 bin 416 metrekare alan üzerinde, toplam 107 bin 891 metrekare inşaat alanına sahip olacak şekilde 25, 21 ve 9 katlı 3 blokta 3.15 metre tavan yüksekliğine sahip 554 konut ve 56 ticari ünitenin yer alacağı Optimist Residence projesinin Aralık 2019’da teslim edilmesi planlanıyor.

Optimist Residence projesinde son durum ve proje detayları ne?

Optimist Residence son durum kareleri

Optimist Residence tamamlandığında nasıl bir yaşam alanı olacak? 

Optimist Residence böyle olacak VİDEO

Optimist Residence iletişim

Web: www.optimistresidence.com

Bunları da beğenebilirsin