Folkart Life Bornova fiyat listesi 189 bin TL’den başlıyor

Folkart Life Bornova fiyat listesi 189 bin liradan başlıyor… Folkart Life Bornova basın toplantısında konuşan Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak,  “Sadece iyi ev vaad etmiyor, iyi komşular, huzurlu, güvenli bir yaşam alanı sunuyoruz” dedi.

Folkart Life Bornova fiyat listesi ‘ulaşılabilir lüks’ sloganıyla, 189.000 TL’den başlangıç gösteriyor.. Projeleriyle hayata değer katan “Folkart Yapı”, İzmir’in yükselen değeri Bornova’da yepyeni bir yaşam ve yatırım fırsatı sunuyor.

Ayrıntılara verdiği özen ve yüksek kaliteli çözümleri ile müşterilerine benzersiz olanaklar sunan Folkart Yapı yeni projesi “Folkart Life Bornova” ile lüks bir yaşam tarzına kolayca ulaşma imkanı sağlıyor.

FOLKART LIFE BORNOVA FİYAT LİSTESİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Folkart, Türkiye’nin köklü eğitim kurumları, en büyük hastaneleri, sanayi tesisleri, alış veriş merkezleri ile zengin tarihe sahip Bornova’nın son yıllarda başlayan yenilenme hareketine her açıdan “Yaşanacak” bir proje ile katılıyor. “Ulaşılabilir lüks” sloganı ile tanıtımı yapılan Folkart Life Bornova, fark yaratan mimarisi, başta Adnan Menderes Havalimanı, İzmir Çevreyolu ve İzmir Metro’su olmak üzere İzmir’in her noktasına kolayca ulaşım sağlayan lokasyonu ile Bornova’ya yeni bir değer katacak.

Gün ışığını kontrollü yansıtan mimarisiyle dikkat çeken proje açık ve kapalı yüzme havuzu, spor salonları, SPA merkezi, kapalı otoparkı, rezidans hizmetleri, kütüphanesi, toplantı odaları, kafeleri ve çarşısıyla Folkart Life Bornova, sakinlerine hareketli ve prestijli yaşam olanağı sağlamasıyla ön plana çıkıyor.

Folkart Life Bornova konut tipleri

830 daire ve çarşıdan oluşacak Folkart Life Bornova Projesi’nde 38-255 metrekare arasında değişen, balkonlu ya da balkonsuz 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan farklı daire seçenekleri bulunuyor.

Folkart Life Bornova ne zaman teslim?

Folkart Life Bornova 24 ayda teslim edilecek.

Folkart Life Bornova projesinin maliyeti ne kadar?

Folkart Yapı Folkart Life Bornova projesinin yatırım maliyeti 250 milyon TL.

Yüzde 72’si “Yeşil” proje

Bugüne kadar doğa dostu projelere imza atan Folkart Yapı, her projesinde olduğu gibi “Folkart Life Bornova”da da doğayı korumaya ve projenin yapım aşamasında mevcut yeşil alanların korunmasına ayrıca özen gösteriyor. 25.000 m2’den oluşan proje alanının 18.000 m2’sini meyve ağaçları, limon serviler ve fıstık çamlarla süsleyerek doğanın sunduğu pozitif enerjiyi Folkart Life Bornova sakinleriyle buluşturuyor.

FolkartLifeBornovafiyatlistesi189binTLdenbasliyorr
Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Folkart Life Bornova projesini anlattı…

 

Şimdiden büyük ilgi gören Folkart Life Bornova Projesi ile ilgili açıklama yapan Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak; “Yatırımlarımızla ilgili tüm süreçlerde değerli İzmir’lilerin fikirleri ve eleştirileri özgüvenimizi daha da büyüterek bizlere katkı sağlıyor. İzmir’in yükselen değeri Bornova’ya yatırım yapacak ve Folkart ailesinin bir parçası olmak isteyenlere sadece iyi ev vaad etmiyor, iyi komşular, huzurlu, güvenli bir yaşam alanı sunuyoruz. Yeni projemiz ile lüksün artık ulaşılabilir olduğunu göstermeyi, lüksü yeniden tanımlamayı hedefledik. Bu proje de diğer projelerimiz gibi birçok ilki bünyesinde barındırıyor” dedi.

189 bin TL’den başlayan fiyatlar ve lansmana özel ödeme seçenekleri sunan Folkart Life Bornova projesi, yeni sakinlerini bekliyor.

Folkart Life Bornova iletişim

Satış ofisi: Kazımdirik Mah. 364/11 Sok. Bornova/İzmir
Tel: 0232 442 52 62
E-mail: merhaba@folkartlife.com

Web: folkartlifebornova.com

Bunları da beğenebilirsin