Frambuazlı tulumba çıktı

Frambuazlı tulumba, tulumba tatlısı severlerin beğenisine sunuldu. Peki frambuazlı tulumba nasıl bir tatlı? Frambuazlı tatlı içinde neler var? Frambuazlı tulumba hangi tatlı firması tarafından üretildi? İşte frambuazlı tatlı detayları...

Frambuazlı tulumba, ‘Tulumba tatlısının en renkli, en hali’ sloganıyla tatlı severlerin ilgisine servis edildi. İşte frambuazlı tulumba detayları

Frambuazlı Tulumba, en renklisi

Osmanlı Tulumbacısı – Ostu Gıda, Balkan kültüründen mutfağımıza giren tulumbayı geleneksel reçetesine sadık kalarak ve günümüz damak tadına hitap ederek üretiyor, kendi imzalarını taşıyan çeşitleriyle de soframıza konuk ediyor. Tulumbanın en renkli, en hafif hali “frambuazlı tulumba” ise içeriğindeki meyve özleriyle adeta lezzet şöleni yaşatıyor.

Günümüz tulumba tatlıcısı Osmanlı Tulumbacısı – Ostu Gıda, Osmanlı sarayının nadide tatlısı tulumbayı yaptığı çok uzun çalışmalar sonunda glikoz ve hiçbir katkı maddesi kullanmadan yeni, eşsiz ve keyifli birer lezzet lokmalarına dönüştürüyor. Sade tulumbanın yanı sıra alışılmışın dışında tatlar arayanlar içinse “frambuazlı tulumba” gibi farklı lezzetler sunuyor.

Frambuazlı tulumba, farklı lezzet

Sınırların dışında, farklı lezzetleri deneyimlemek isteyenler için üretilen “frambuazlı tulumba” doğal reçetesi, hafifliği ve frambuaz meyvesinin eşsiz aroması ile damak tadına önem verenlerin tercihi oluyor.

Bunları da beğenebilirsin