Furniture İstanbul başladı

Mobilya sektörünün en köklü fuarı Furniture İstanbul, bir kez daha sektörün en büyük 250 firmasını tek bir çatı altında buluşturuyor. Peki mobilya fuarı Furniture İstanbul nerede? Furniture İstanbul hangi tarihler arasında? Furniture İstanbul detayları şöyle...

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) tarafından 6-11 Kasım tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de organize edilecek olan Furniture İstanbul fuarı, 2019 trendlerinin ilk kez beğeniye çıkması açısından büyük önem taşıyor.

MOBİLYANIN DEVLERİ 2019 MODELLERİNİ SERGİLEYECEK

Mobilya sektörünün en büyük 300 firmasının yer alacağı Furniture İstanbul’da, 2019 yılının mobilya trendleri ilk kez kullanıcıların beğenisine sunulacak. Fuarda, modern, klasik ve modüler mobilyalardan ofis mobilyalarına, oturma gruplarından bebek, çocuk, genç mobilyalarına, yataklardan aksesuarlara ve bahçe mobilyalarına kadar her türlü ihtiyaca yanıt verecek ürünler sergilenecek.

6 gün sürecek fuarda, mağaza sahipleri ve yöneticileri, toptancılar, üreticiler, yan sanayiciler, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, müteahhitler, otel yöneticileri ve son tüketiciler ağırlanacak. Fuar, 80 bin metrekare alanda, 90 bin yerli ve yabancı ziyaretçi hedefi ile açılıyor. Furniture İstanbul’da aralarında İstikbal, Bellona, Yataş, Merinos, İpek, Yatsan ve İşbir gibi yıllardır Türk mobilya sektörüne yön veren, 300 marka yer alacak.

DESIGNERS LOUNGE’TA İLHAM VEREN TASARIMCILAR AĞIRLANACAK

Tasarım ve inovasyon odaklı bir yaklaşımla diğer fuarlardan ayrılan Furniture İstanbul, Designers Lounge alanında yerli ve yabancı tasarımcılar ve mobilya üreticileri bir araya gelecek. Fuara İtalya, İsveç ve Finlandiya başta olmak üzere Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden katılan dünyaca ünlü tasarımcılar 8 – 9 Kasım tarihlerinde Design Stories adlı seminer etkinliğinde geleceğin tasarımları ile ilgili sunumlar yapacaklar.

Furniture İstanbul ne zaman, nerede, hangi saatler arasında?

Tarih: 6 -11 Kasım 2017

Açılış Töreni: 6 Kasım 12.00

Ziyaret Saatleri: 10.00 – 18.00

Yer: CNR EXPO – CNR Expo Fuar Merkezi Yeşilköy

CNR Expo Fuar Merkezi nerede, nasıl gidilir?

CNR Expo Fuar Merkezi’nin harita üzerindeki konumu şöyle:

Bunları da beğenebilirsin