FYP, Katar-Türkiye işbirliği için Expo Turkey by Qatar’da

FYP, Katar’ın başkenti Doha’da 19-21 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek ‘Expo Turkey by Qatar’da, Katar ve Türkiye arasındaki karşılıklı işbirliği platfomlarının geliştirilmesi ve gayrimenkul sektöründe kurumsal ve bireysel yatırımcının ilgisinin arttırılması ve doğru yönlendirilmesi adına destek vermek için standı ile yer alıyor…

FYP Füsun Yılmaz Phillipson, GYODER Başkan Yardımcısı ve Organizasyon, İletşim ve Üyelik Geliştirme Başkanı olarak, sektörün yurtdışı temsili adına Katar Expo’da GYODER’in standına ve sektörün özel tanıtım organizasyonlarına da destek veriyor.

Katar Ulusal Kongre Merkezi’nde, Türkiye’den çok sayıda gayrimenkul firmasının katılımıyla gerçekleşecek ‘Expo Turkey by Qatar’da stratejik partner olarak yerini alan FYP, Katarlı yatırımcılara Türkiye gayrimenkul sektöründeki yatırım fırsatlarını anlatacak. A280 No’lu standda 3 gün boyunca Katar’lı yatırımcılar ile buluşacak FYP, ilki gerçekleşecek olan organizasyonada destek verecek.

Mannai Real Estate İşbirliğinin İlk Adımı

FYP’nin uluslarrası işbirlikleri ve ortakları arasında Katar’ın en önemli gruplarından Mannai Corporation’ın yeni olıuşumu Mannai Real Estate’de yer alıyor. Katar Expo’da Mannai Real Estate ve FYP, ortak işbirlikleri ile, yatırımcıları ve Türkiye’nin önemli gayrimenkul projelerini bir araya getirmek için yer alacaklar.

GYODER Presentation Hub’dayız…

FYP’nin GYODER sorumluluğu ile organize ettiği ve Türkiye gayrimenkul sektörü hakkında sunumların gerçekleştirileceği ‘GYODER Presentation Hub’ta, FYP’nin kurucusu Tony Phillipson’da; 21 Nisan saat 14:20’de, “Real Estate Projects: The İmportance of the Story / Gayrimenkul Projelerinde Hikayenin Önemi” konsepti ile çok özel bir sunum gerçekleştirecek.

FYP, Türkiye ve uluslararsı platformda pek çok markalı yatırımcı ve proje üzerine; arazi kullanım değerlendirmesi, konsept, satış & pazarlama ve yönetim planlaması / uygulamasını gibi danışmanlık hizmetleri vermektedir. Katar Expo’da uzun yıllardır hizmet verdiği grup ve projeler üzerine gayrimenkul ve gayrimenkulun diğer başlıkları, “Kültür &müzecilik, turizm & hotel, çocuk eğlence &aile eğlence, yeme &içme ve alternatif gayrimenkul yatırımları ( sağlık & yurt projeleri ) “ üzerinde görüşmeler yapacaktır.

Bunları da beğenebilirsin