GİGDER, GİGDEKS’i açıklıyor! CANLI

GİGDER Başkanı Ömer Faruk Akbal, GİGDEKS'i açıklıyor, imarpanosu Youtube kanalı canlı yayın ile okurlarına ve abonelerine sunuyor...

GİGDER Başkanı Faruk Akbal, Türk gayrimenkul sektöründe bir ilk olan GİGDEKS’i açıklıyor; imarpanosu Youtube kanalı açıklaması okurları ve aboneleri ile paylaşıyor… İşte canlı yayınla GİGDEKS basın açıklaması…

GİGDEKS LANSMANI CANLI YAYIN

imarpanosu Youtube kanalını izlemek ve abone olmak için buraya tıklayın!

Konut ve gayrimenkul sektöründen canlı yayınlar, özel röportajlar için imarpanosu Youtube kanalına abone olmayı unutmayın….

GİGDEKS NE DEMEK?

Türkiye’nin gayrimenkul ihracatına yön verecek sektörel faaliyetlerde bulunma misyonu ve Türkiye gayrimenkul sektörünün uluslararası pazarda referans noktası olma hedefiyle yaklaşık 1.5 yıldır faaliyet gösteren Gayrimenkul Yurt Dışı Tanıtım Derneği (GİGDER), marka ve pazarlama şirketi AGS Global işbirliğiyle gayrimenkul sektörünü ilk kez yabancıya konut satış endeksi ‘GİGDEKS’ ile tanıştırıyor.

GİGDER Başkanı Ömer Faruk Akbal’ın ev sahipliğinde bugün (27 Ekim 2021, Çarşamba) gerçekleştirilen olan basın toplantısını imarpanosu.com Youtube kanalı canlı yayın ile okurları ve aboneleriyle paylaşıyor.

Bunları da beğenebilirsin