Gül Proje Express fiyat listesi 261.500 TL’den başlıyor

Gül Proje Express fiyat listesi 261 bin 500 liradan, taksitler ise 2 bin 850 TL’den başlıyor… Yıl sonuna kadar geçerli olan kampanya ile konut fiyatlarında yüzde 5’e varan indirim uygulanıyor. İşte detaylar…

Gül Proje Express fiyat listesi 261 bin 500 liradan başlangıç gösteriyor… Gül Proje, Basın Ekspres Yolu’ndaki yeni projesi ‘Gül Proje Express’ ile sunduğu fırsatlara bir yenisini daha ekledi. Lansman sonrası satış rekoru kıran Gül Proje Express’te artık 2 bin 850 TL’den başlayan taksitler ile konut sahibi olmak mümkün. Yıl sonuna kadar geçerli olan kampanyaya göre ayrıca konut fiyatlarında yüzde 15’e varan indirim uygulanıyor.

2016 yılını ‘proje yılı’ ilan ederek art arda yüksek prestijli projeler hayata geçiren Gül Proje, Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirdiği ve lansman sonrası satış rekoru kısan ‘Gül Proje Express’te konut sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyalarına bir yenisini daha ekledi.

Kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam eden ‘Gül Proje Express’te hayata geçirilen kampanyaya göre 48 aya kadar faiz ödemeden, ya da 2 bin 850 TL’den başlayan taksitlerle konut sahibi olmak mümkün oluyor. Yıl sonuna kadar geçerli olan kampanya ile Basın Ekspres’te yeni bir yaşamın kapılarını aralayarak hayatı ‘express’ yaşayanlara özel imkanlar sunan Gül Proje Express’ten konut sahibi olmak daha da kolaylaşıyor.

Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen ‘Gül Proje Express’; hem yüksek prestijli olanakları hem de sunduğu fırsat ve fiyat avantajlarıyla yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor.

gul_proje_express_2
Proje, firmanın Güneşli bölgesinde hayata geçirdiği üçüncü büyük projesi olarak da bölgeye büyük değer katıyor…

Bünyesinde 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin yanı sıra, talebe göre de şekillenebilen konut tiplerine de yer veren ‘Gül Proje Express’ yatırımcı için de kazanç fırsatı olabilecek bir proje olarak tasarlandı. 100 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 658 rezidans ve 31 cadde dükkanında oluşan proje, 19 ve 29 katlı iki bloktan oluşuyor.

Kısa süreliğine yüzde 15’e varan indirim…

Dairelerin yüzde 40’ının satıldığı Gül Proje Express’te, yüzde 25 peşin ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanırken, peşinat tutarının daire tesliminde ödenmesi halinde ise yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Gül Proje Express fiyat ve ödeme

Öte yandan, diğer bir kampanyasında da yüzde 25 peşinat ve yüzde 10’arlık 3 ara ödeme imkanı sunan Gül Proje, bu seçenekle geri kalan tutarı kendi bünyesinde 48 aya kadar faizsiz taksitlendirme fırsatı tanıyor. Gül Proje Express’te metrekare fiyatları 4 bin 800 TL’den, konut fiyatları ise 261 bin 500 TL’den başlıyor.

Fitness center, spa alanı ve çok amaçlı spor kompleksi gibi sosyal donatıları da bünyesinde barındıran proje, E-5 ve TEM otoyollarına yakın lokasyonuyla ulaşım kolaylığı sunuyor.

Gül Proje Express ne zaman teslim?

Projenin daire teslimlerinin ise Aralık 2018’de yapılması planlanıyor.

Bunları da beğenebilirsin