Hasan Rahvalı kimdir?

Ağaoğlu Grubu CEO’su Hasan Rahvalı kimdir? Hasan Rahvalı nereli? Hasan Rahvalı nereden mezun? Hasan Rahvalı, Ağaoğlu Şirketler Grubu’ndan önce nerede çalıştı? Hasan Rahvalı biyografisinde neler var? Hasan Rahvalı özgeçmişinde neler var?

Hasan Rahvalı kimdir?

AĞAOĞLU MASLAK 1453 DETAYI İÇİN TIKLAYIN!

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Hasan Rahvalı 1985-1988 yıllarında Hürriyet Ofset Matbaacılık ve Gazetecilik A.Ş.’de muhasebe müdürü olarak çalıştı. 1988 yılında Ağaoğlu Şirketler Grubu’na mali işler koordinatörü olarak katıldı.

Grupta 2000 yılına kadar çeşitli görevler üstlenen Hasan Rahvalı halen Akdeniz İnşaat ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Hasan Rahvalı, eğitim, kültür ve sosyal amaçlı çeşitli vakıf ve derneklerde yönetim kurulu üyesi ve başkanlık görevlerini üstlenmiştir. Halen Kabataş Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği ve İstanbul İnşaatçılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmektedir. Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) Yönetim Kurulu Üyesidir. Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Hasan Rahvalı iletişim

Ağaoğlu Şirketler Grubu

Genel Müdürlük
Adres: Barbaros Mahallesi Ihlamur Sokak No: 4A, Özel İşyeri No:1 34746 Ataşehir / İstanbul
Telefon: 0(216) 687 11 11
E-Mail: info@agaoglu.com.tr

Ali Ağaoğlu kimdir?

Bunları da beğenebilirsin