Hem cennetten bir köşe, hem de karlı bir yatırım!

Kira garantili dolara dolar sıra dışı bir yatırım fırsatı

Atlantik Okyanusunun sonsuzluğunu, derinliğini ve gücünü bir arada buluşturan, adeta cennetten bir köşede daire sahibi olmaya var mısınız?,

Son yıllarda, Projebeyaz Uluslararası Gayrimenkul, ABD’nin önemli GLOBAL inşaat şirketlerinin Türkiye’deki çözüm ortağı pozisyonunda tercih edilir tek kurumsal marka oldu.

Emlak piyasasının yeni trendi Condo-hotel sistemi Türklerin favori yatırım şekli olmaya başlıyor. Bu sistemle beraber alıcılar, yaptıkları yatırımın karşılığını hızlı ve güvenli bir şekilde alabilecekler. Sisteme duyulan ilgi her geçen gün artmaya devam etmektedir. Amerika’da gayrimenkul sahibi olmanın sağlayacağı avantajlar ve özellikle Miami ve Fort Lauderdale’deki gayrimenkullerin değer kazanması ise yatırımcıları Conrad – The Ocean Resort&Residenceprojesine yöneltiyor.

Dünyaca ünlü Kanadalı gayrimenkul şirketi HeafeyGroup’un, Florida’nın en güzel sahillerinden Fort Laudardale’de hayata geçirdiği yeni projesi Conrad – The Ocean Resort&Residence, Türkiye çözüm ortağı PROJEBEYAZ Uluslar arası Gayrimenkul aracılığı ile yatırımcılara Amerika’da hem yatırım, hem tatil fırsatını bir arada sunuyor.

Fort Lauderdale plajının tam karşısında, Atlantik Okyanusu’na karşı nefes kesen bir manzara sunan Conrad – Ocean Resort&Residence,24 kattan meydana gelmektedir. Projenin en önemli özelliği ise 6. ve 17.katları arasında kalan bölümün condo-hotel konseptiyle, 18. ve 24. katları arasında kalan kısımların ise rezidans olarak kullanılmasıdır.

Şehrin dokusuna uygun ihtişamlı bir tasarım

Kuzey Amerika’da, Hilton otellerinin Premium markası olan Conrad tarafından işletilecek rezidans projesi ilk olma özelliğinin yani sıra lüks mimari ve iç dizayn ile de göz kamaştırıyor. Ünlü tasarımcı Steven G. tarafından tasarlanan Conrad – The Ocean Resort&Residence’taki rezidanslar, tamamı özel tasarım mobilyalarla dizayn edilen,47 ile 165 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleriyle toplam 290 lüks daireden oluşuyor.

Dairelerin içerisinde bulunan akıllı ev teknolojisi sistemi, Sub Zero / Wolf mutfak, Double Kohler&Waterworks mermer banyolar, büyük ekran fTV gibi özellikler sakinlerine ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını açıyor.

Conrad – The Ocean Resort&Residence’da dairelerin fiyatları 480 bin dolar ile 2 milyon dolar arasında değişiklik gösteriyor. Ayrıca projede yer alan penthouse dairelerin ise 6 milyon 200 bin dolara satılması planlanıyor.

Mortgage ile ev sahibi olma imkanı

PROJEBEYAZ Uluslar arası Gayrimenkul,Conrad – The Ocean Resort&Residence’tan yatırım yapmayı düşünenlere,mortgage başvuru ve tapu tescil işlemlerinde detayli hizmet imkanı da sağlıyor ve evinizi seçtiğiniz andan tapunuzu teslim aldığınız zamana kadar her türlü desteği size sunuyor.Yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen projede yatırımcılardan geri kalan yüzde 80’lik kısmın teslim tarihinden önce ödenmesi isteniyor.Alternatif olarak yüzde 50 peşin ödeme geri kalan yüzde 50 ise mortgage imkanıyla 30 sene kredilendiriliyor.

Daireni kirala, yüzde 8 kira geliri elde et

Conrad – The Ocean Resort&Residence’tayatirim yapan daire sahiplerine, yılda 1 ile 3 ay arası tercih edecekleri sürede (Yeni Yıl, Boat Show vb zamanları hariç)Conrad kalite ve hizmetlerinden yararlanacakları bir konaklama imkânı sunuluyor. Geri kalan zamanlar için ev sahipleri dairelerini Hilton Conrad’a kiralayıp senelik yüzde 8 brüt kira geliri garantisi elde etmektedir. Bunun yani sira yatirimcilar yaptiklari bu yatırıma ek olarak Hilton Honors kapsamında ömür boyu Diamond üyeliğe sahip olup tüm dünyadaki Hilton ve Conrad’larda VIP olarak ağırlanacakları imtiyazlara sahip olmaktadırlar.

Florida eyaletinin en cazibeli ve yaşanabilir noktası olan Fort Lauderdale’de yer alan Conrad – The Ocean Resort&Residence’tan, sosyo ekonomik yapısı en yüksek şehirlerden biri olan Miami’ye 30 dakikada, Orlando’ya ise 3 saatte ulaşım sağlanıyor.Yat tutkunları ve okyanus seyahatçileri için tam bir cennet olan bölgede, aynı zamanda 750 milyon dolara tamamen yenilenip Bussiness Class statüsüne yükseltilmiş bir hava alanı da bulunuyor. Conrad – The Ocean Resort&Residence 2017 yılının Eylül ayında hizmete girmesi planlanıyor.

KUTU: Conrad – The Ocean Resort&Residence projesinin şu ana kadar yüzde 35’lik bir kısmı satılmış durumda. Bunun yüzde 25’lik kısmını ise Türkler oluşturuyor. Projenin teslim süresine kadar bu kısmın yüzde 60’ı bulması öngörülüyor.

KUTU: Yüzde 8 kira garanti sistemine dâhil olmak istemeyen yatırımcıların Conrad – The Ocean Resort&Residenceile yapılan anlaşmayla, ev-bakım gibi masraflar çıkarıldıktan sonra (gelirin yüzde 15’i ) geri kalan miktarda yüzde 50-50 paylaşmak kaidesi ile anlaşma yapmak mümkün olabiliyor.

KUTU: Atlantik Okyanusu kıyısında, Milyarderler Şeridi denilen Ritz Carlton, Paramount Four Seasons ve Hilton’dan oluşan sahil şeridindeki ultra lüks yeni yatırımı Conrad – The Ocean Resort& Residence, Türk yatırımcılara Florida yaşam stilini sunarken aynı zamanda yatırımla para kazandırmayı amaçlıyor.

Bunları da beğenebilirsin