Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirvesi Balıkesir’de

Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirvesi, imarpanosu.com’un sektörel internet sponsorluğu ile yarın (22 Ekim 2015 Perşembe) Balıkesir’de gerçekleştirilecek… İşte detaylar…

Deprem riski taşıyan ve ayrıca buna bağlı olarak niteliksiz konut stoğuna sahip olan ülkemizi çok yakından ilgilendiren ve gelecek 20 yıl içerisinde ekonomimizin lokomotifi olacağı gibi gözüken kentsel dönüşümün, kamuoyunda tam olarak anlaşılmasını sağlamak amacıyla planlanan “Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirvesi” yarın (22 Ekim) Balıkesir’ de yapılacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Balıkesir Ticaret Odası’nın destek sağladığı zirveye ayrıca Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği ve Tübitak Mam gibi kurumlar da destek verdi.

Balıkesir Balkonuk Center’da yapılması planlanan zirve, Management Plus Danışmanlık ve Eğitim tarafından organize ediliyor…

Ana sponsorluklarını Gayrimenkul Hukuku Enstitüsü, Erşat Müşavirlik, TEP Investment’ın yaptığı zirvede, Star Gazetesi ve 24 TV medya sponsoru oldu. Zirvenin sektörel iletişim sponsoru Gayrimenkul Türkiye, sektörel bilgi sponsoru Reidin.com, sektörel internet sponsoru emlakdream.com ile Türkiye’nin imar ve kentsel dönüşüm platformu imarpanosu.com oldular.

Balıkesir ve ilçelerindeki arsa sahiplerini, kat maliklerini, konut ve gayrimenkul geliştiricilerini, inşaat sektörünü, inşaat malzemeleri sektörünü ve finans sektörünü yakından ilgilendiren zirveye çok sayıda kişinin katılması bekleniyor.

Kamudan ve özel sektörden, üniversitelerden çok değerli konuşmacıların katılacağı zirvede; Balıkesir’ de ve ilçelerinde kentsel dönüşüm süreci içerisinde yapılması gerekenler, kentsel dönüşüm de karşılaşılacak zorluklar ve nasıl aşılacağı, kentsel dönüşümün ülke ekonomisine getireceği katkılar, kentsel dönüşümün finansal ve ekonomik boyutları, arsa sahiplerine ve kat maliklerine düşen görevler olacak.

balıkesir_kentsel

Kamuoyundan her kesimi ilgilendiren Balıkesir’deki zirvede, tüm bu sorulara yanıtlar bulunacak.

Bunları da beğenebilirsin