Hilti yıl sonuna kadar 30 ürün sunmuş olacak

Hilti, 2016 yılı başından bu yana sektörle buluşturduğu inovatif ürünleriyle adından söz ettiriyor. Sektörün ihtiyaç duyduğu kaliteyi ve yenilikleri Ar-Ge temelli çalışmalarıyla karşılayan Hilti, 2016 yılı sonunda pazara 30 yeni ürün sunmuş olmayı hedefliyor.

Hilti, Ar-Ge temelli kaliteli ürünleriyle inşaat sektörüne yüksek katma değer sağlayarak geçirdiği 2016 yılını 30 yeni ürünü piyasayla buluşturarak kapatmayı hedefliyor. Hedeflerini adım adım gerçekleştiren ve 2016 yılı başından bu yana pazara inovasyon sağlayan birçok yeni ürün sunan Hilti, akülü sistemlerden direkt tespit sistemlerine, delici-kırıcı aletlerden dübel sistemlerine, elmaslı delme kesme sistemlerinden barutlu ve gazlı çivi çakma sistemlerine, kesme, taşlama, vidalama ve lazerli ölçme sistemlerinden, pasif yangın durdurucu ürünlere kadar çeşitli portföylerde kaliteli ürünleriyle sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

Sınıfının En Hızlısı Hilti TE 3

Darbeli ve darbesiz delimin yanı sıra kırım özelliğine de sahip olan ve 2016 yılına damga vuran Hilti’nin yeni ürünü Hilti TE 3 Delici Kırıcı, inşaat profesyonellerinden tesisatçılara, mobilya ustalarından son kullanıcılara kadar delim ve kırım yapması gereken herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olarak dikkat çekiyor. Kendi sınıfındaki ürünlerden yaklaşık yüzde 20 daha hızlı performans ve daha uzun süre dayanıklılık göstermesiyle farkını ortaya koyan Hilti TE 3 Delici Kırıcı, zorlu koşullar ve ağır uygulamalarda bile üstün performans ve dayanıklılık sunuyor.

Hem Ödüllü Hem Dünyada Bir İlk Hilti BX 3

Hilti’nin yine 2016 yılında sektörle buluşturduğu, betona ve çeliğe çivi çakabilen dünyanın ilk sadece batarya ile çalışan Çivi Çakma Makinası Hilti BX 3-IF, dolu tuğla, beton ve çelikte güvenilir, sürekli olarak yüksek performansta ve yüksek tespit kalitesinde kullanım sağlıyor. İlklerinin yanı sıra Red Dot 2016 ve iF Product Design 2016 ödüllerine de layık görülen Hilti BX 3-IF Akülü Çivi Çakma Makinası, akünün tek şarjıyla 600 çiviye kadar çakma olanağı ve saniyede 1 çivi çakabilen son derece verimli tespit hızına sahip olmasıyla inşaat profesyonellerinin tercihi oluyor.

Hilti ve Hilti Türkiye

Bundan tam 75 sene önce 1941 yılında, dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde doğup, bugün 23 bin 385 çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. 2015 yılı cirosu 4,4 milyar İsviçre Frangı (yaklaşık 12,9 milyar TL*) olarak gerçekleşen Hilti, 1982 yılından itibaren 34 yıldır Türkiye’de. Hilti Türkiye, son yıllarda göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2015 yılında yüzde 31 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye, 250’ye yakın çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016” listesinde 4. sırada yer aldı. 2015 yılında aynı ödül kategorisinde 3. sırada yer alan Hilti Türkiye, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e de layık görülmüştü.

*Merkez Bankası’nın 30 Aralık 2015’te ilan ettiği döviz kurundan hesaplanmıştır.

Bunları da beğenebilirsin