Hilti’den kullanıcı dostu yeni nesil web sitesi

Yeni Hilti Online sadeleştirilen arayüzü ve kişiselleştirilmiş tasarımı ile dikkat çekiyor

İnşaat profesyonellerine ileri teknolojiyle donatılmış inovatif çözümler sunan Hilti, 75. yılı kapsamında yenilenen web sitesi ile müşterilerine keyifli bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor. Sadeleştirilen arayüzü ve kişiselleştirilmiş tasarımı ile kullanıcı dostu bir site olan Hilti Online’da aranılan ürüne ulaşmak ve bilgi sahibi olmak artık çok daha kolay. Hilti’nin yeni web sitesinde; kullanıcılar daha önceki siparişlerini kolaylıkla görebiliyor, sipariş takibi yapabiliyor, favori listesi oluşturabiliyor ve hesap bilgilerini güncelleyebiliyor.

Üç çeyrek asrı geride bırakarak küçük ve yerel bir şirketten uluslararası bir gruba dönüşen inşaat ve el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti, 75. yılı kapsamında yeniden tasarladığı web sitesi ile dikkat çekiyor. Müşterilerinin beklentilerini de dikkate alarak web sitesini yenileyen Hilti, inşaat profesyonellerinin hesaplarını daha detaylı incelemelerini, daha çok içeriği aynı anda görmelerini ve aradıkları ürüne çok daha kolay ulaşmalarını mümkün kılıyor.

Kişiselleştirme özelliği sayesinde müşterilerine iş koluna özel ürün ve içerik sunan Hilti’nin yeni sitesi, çok daha detaylı ve işlevsel hale getirilen hesap ekranı ile de öne çıkıyor. Yeni sitede kullanıcılar; daha önceki siparişlerini kolaylıkla görebiliyor, sipariş takibi yapabiliyor, favori listesi oluşturabiliyor ve hesap bilgilerini güncelleyebiliyor. Aktif arama özelliğine sahip yeni Hilti Online’da, müşteriler aradıkları ürünün tam adını bilmeseler bile yazılan metinle ilgili ürünleri eşleştiren sistem, arama sonuçlarını görselleriyle birlikte gösteriyor ve tavsiyelerde bulunuyor.

Sadeleştirilmiş arayüzü ve yeni nesil tasarımı ile kullanıcı dostu bir site olarak sektör profesyonellerinin hayatını kolaylaştıran Hilti Online, masa başında ya da inşaat sahasında ihtiyaca uygun Hilti ürünlerini pratik bir şekilde inceleme ve mobil sipariş verme fırsatı sunuyor. Hilti müdavimleri için online sipariş vermeyi alışkanlık haline getirmesi hedeflenen yeni web sitesinde kullanıcılara özel avantajlı fırsatlar sunulması da planlanıyor.

Hilti ve Hilti Türkiye

Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde 1941 yılında doğup, bugün yaklaşık 24 bin çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Türkiye pazarına ilk kez 1982 yılında giren ve 15 yıl distribütörlük olarak temsil edilen Hilti, 1997 yılından bu yana ise Türkiye’de yüzde 100 yabancı sermayeli bir firma olarak faaliyet gösteriyor. Bu sene 20. yılını kutlayan Hilti Türkiye, göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2016 yılında yüzde 25 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye, 285 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016” listesinde 4. sırada yer aldı. 2015 yılında aynı ödül kategorisinde 3. sırada yer alan Hilti Türkiye, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e de layık görülmüştü.

Bunları da beğenebilirsin