Hüseyin Altaş kimdir?

Hüseyin Altaş kimdir? AYD Başkanı Hüseyin Altaş kimdir? Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği'nin yeni başkanı Hüseyin Altaş kimdir? Hüseyin Altaş kimdir sorusunun cevabı Hüseyin Altaş biyografisi, Hüseyin Altaş özgeçmişi şöyle...

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) yeni başkanını bugün (29 Mayıs 2019) seçti. AYD’nin yeni başkanı Hüseyin Altaş oldu. Peki Hüseyin Altaş kimdir? AYD Başkanlığı görevini Hulusi Belgü’den devralan Hüseyin Altaş kimdir? AYD’nin yeni başkanı Hüseyin Altaş kimdir? İşte Hüseyin Altaş kimdir sorusunun cevabı niteliğinde Hüseyin Altaş biyografisi, Hüseyin Altaş özgeçmişi…

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’ne (AYD) 2019-2021 tarihleri arasında Prof. Dr. Hüseyin Altaş başkanlık edecek.

Hüseyin Altaş kimdir?

1968 Denizli doğumlu olan Prof. Dr. Hüseyin Altaş, Ankara Hukuk Fakültesi mezunu olup uzun yıllar Ankara Hukuk’un akademik kadrosunda yer alarak Türkiye’nin önemli hukukçularını yetiştirmiştir.

Altaş’ın hukuk alanında basılı altı adet kitabı, yerli ve yabancı dilde yayınlanmış 200’ün üzerinde makalesi, ulusal ve uluslararası sempozyumlarda sunduğu onlarca tebliği bulunmaktadır.

Akademik hayatına İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Fakültesi, İşletme Mühendisliği Öğretim Üyesi olarak devam eden Prof. Dr. Hüseyin Altaş, aynı zamanda bir aile şirketi ve Arcadium AVM’nin de ortağı olan Altaş Yatırım A.Ş.’nin ortakları arasında yer almaktadır.

AYD yeni başkanını seçti

Bunları da beğenebilirsin