İmar Barışı için süre uzuyor! BİZ DEMİŞTİK!

İmar Barışı için süre, imarpanosu.com'un daha önce yazdığı gibi uzatılıyor... Haber sitelerinin 'son dakika' olarak duyurduğu haberi imarpanosu.com 4 gün önce okurlarına sunmuştu... İşte haber sitelerinin 'İmar Barışı son dakika haberi'...

Emre KULCANAY imarpanosu.com ÖZEL HABER

İmar Barışı için süre uzatılıyor… İmar Barışı için verilen sürenin uzatılacağını imarpanosu.com dört (4) gün önce duyurmuştu; gazetelerin haber siteleri süre uzatımını bugün ‘son dakika’ haberi olarak verdi.

Gazetelerin son dakikası, imarpanosu.com’un 4 gün önceki haberi

Önce gazetelerin ‘son dakika’ haberine bakalım:

“Bugün sona ermesi beklenen İmar Barışına başvurular ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. İmar Barışında süre 6 ay uzatıldı. Konuya ilişkin ayrıntılı açıklama bugün yapılacak. İmar Barışına şimdiye dek 9 milyon 600 bine yakın kişi başvurmuştu.”

imarpanosu.com okurları İmar Barışı süresinin uzatılacağını biliyordu

imarpanosu.com okurları, İmar Barışı için başvuru süresinin uzatılacağını dört (4) gün öncesinden İmar Mevzuatı Uzmanı yazarımız Mutlu Er’in edindiği bilgiler ile öğrenmişti. Haberimizde 1 Mart’ın son gün olacağı bilgisini vermiştik; bugün açıklanacak İmar Barışı son süresini gün içinde sizlerle paylaşacağız. İşte o haberimiz:

İmar Barışı uzatılıyor! ÖZEL HABER

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin