İncesaz ve Suzan Kardeş, İstmarina AVM’de

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi’nde Ramazan’da da eğlence kaldığı yerden devam ediyor.

7’den 70’e herkesin ay boyunca keyifli vakit geçireceği etkinlikler, İstMarina Alışveriş Merkezi’nin etkinlik alanı ve kasaba alanında ziyaretçilerle buluşacak.

Ramazanın ruhunu, rengini, enerjisini tam anlamıyla yaşatacak ve yansıtacak olan İstMarina Alışveriş Merkezi, etkinliklerin yanı sıra konser programıyla da Ramazan ayının en gözde mekanı olacak. Ramazan ayı kapsamında; 25 Mayıs Cuma günü İncesaz, 2 Haziran Cumartesi günü ise Suzan Kardeş İstMarina Alışveriş Merkezi’nde sahne alacak.

Denizüstü Ramazan eğlencesi İstMarina Alışveriş Merkezi’nde

Kukla Gösterisi, Hacivat-Karagöz, Nasreddin Hoca, Meddah, Aşuk ile Maşuk, Kavuklu ile Pişekar, Gölge Oyunu, Orta Oyunu gibi Geleneksel Türk Tiyatrosunun en özel oyunları İstMarina Alışveriş Merkezi’nin etkinlik alanında sergilenecek. Ayrıca Kum Sanatı gösterisi ve Tiyatro Gülgeç Çocuk Tiyatrosu “Turuncun Bahçesi” oyunu ziyaretçilerle buluşacak.

Ramazan boyunca her gün İftar öncesi ve sonrasında canlı müzik performanslarının yanı sıra Davulcu Manici ile nostalji dolu anlar yaşanacak.

25 Mayıs Cuma günü Geleneksel Türk Müziği’ni özgün müzik anlayışı ile harmanlayan İncesaz, 2 Haziran Cumartesi günü ise Balkan türkülerinin sevilen sesi Suzan Kardeş İstMarina Alışveriş Merkezi ziyaretçileriyle buluşuyor.

Kasaba alanına kurulan ve geleneksel ramazan tatlarının yer aldığı “Ramazan Sokağı” ise 30 gün boyunca açık olacak.

İstMarina Alışveriş Merkezi 

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanıyor. Türkiye’nin içinden hızlı tren geçecek ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, restoranları ve Türkiye’nin önde gelen markalarını da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina Alışveriş Merkezi’nde 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alan da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen alışveriş merkezinde yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.

Bunları da beğenebilirsin