İnciyaka: Ankara Mamak’ta 100 milyon TL’lik yatırım

Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı, Ankara’nın yenilenen yüzü Mamak’ta 100 milyon TL yatırımla “İnciYaka” projesini hayata geçiriyor. Mamak’taki değişimin sembolü olacak projede dairelerin metrekare fiyatı ise ön talep dönemine özel olarak 2.750 TL’den başlayan seviyelerde tutuluyor.

Ankara’nın önde gelen firmalarından Ender İnşaat ve Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı 100 milyon TL’lik yatırımla Mamak bölgesinin yenilenmesinde öncü oluyor. Çankaya’nın devamı olarak planlanan ve büyük bir değişimle Ankara’nın yeni merkezlerinden biri haline gelecek Mamak bölgesi, yapılacak yatırımlarla Yeni Mamak olarak nitelendiriliyor.

MAMAK’IN DÖNÜŞÜMÜNDE ÖNCÜ OLUYOR

Konumu itibariyle Ankara’da değerli bir noktaya sahip olan Mamak bölgesinin 680 hektarlık imar planı tamamlandı. Bu plan çerçevesinde de bölgedeki değişimin öncüsü olarak ilk ruhsatı alan Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı oldu.

100 milyon TL’lik yatırımla büyük değişimin temellerini atan Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı bölgenin ilk spor ve sosyal yaşam alanlarına sahip, güvenlikli, otoparklı markalı konut projesini hayata geçiriyor.

Yüksek yatırım potansiyeline sahip bölge, yeni imar planı kapsamında gayrimenkul yatırımcılarının da ilgi gösterdiği bir lokasyon olarak öne çıkıyor.

Yeni Mamak’ın merkezinde konumlandırılan İnciYaka’yı bölgenin alışveriş ve sosyal buluşma merkezleri olarak gösterilen 4 büyük AVM çevreliyor.

GENİŞ VE KONFORLU LÜKS DAİRELELERİN TÜMÜNDE 1 ODA İLAVE SUNULUYOR

İnciYaka, Yeni Mamak’ın ilk ve tek markalı konut projesi olarak dikkat çekiyor. Tamamı geniş ve ferah 276 konutve 23 ticari üniteden oluşan projede 163 metrekare büyüklüğünde 3+1 ve 180 metrekare büyüklüğünde 4+1’den oluşan iki tip daire seçeneği mevcut.

Geniş ailelerin ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanan projede 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak belirtilen tüm dairelerde ayrıca 10 metrekare büyüklüğün de bir yemek odası daha yer alıyor.

Lansman öncesi avantajlarla dairelerin metrekaresi 2.750 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

AYRICALIKLI SOSYAL YAŞAM ALANLARI SUNULUYOR

Zengin sosyal donatı alanlarının yer aldığı proje, kesintisiz 15 bin metrekare yeşil alana sahip. Sağlıklı bir yaşam için Fitness merkezi, Sauna, Fin hamamı ve açık spor alanlarının bulunduğu projede ayrıca; çocuk oyun alanları, gölet, bahçe içinde kamelyalar, yürüyüş ve bisiklet yolları yer alıyor.Projede her bir konut için 1 adet kapalı otoparkın yanında açık misafir otoparkı da sunuluyor.

AKILLI BİNA KONSEPTİYLE İNŞA EDİLİYOR

Lüks ve konforlu detaylarla sahip daire seçenekleriyle ön plana çıkan “İnciYaka” akıllı bina özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Projede, 24 saat güvenlik sistemiyle site içinde güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor. Ayrıca dairelerde bulunan yerden ısıtma ve ses yalıtımın yanı sıra, her bir bağımsız bölümün tükettiği enerji kadar ödeme yapmasını sağlayan kalorimetre özelliği de konut alıcılarına avantaj sağlıyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği projede teslimler 2019’da yapılacak.

Star

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin