İNDER, müteahhitler ve malzemecileri buluşturuyor

İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) üyesi 20 büyük markalı konut müteahhidi, inşaat malzeme üreticisi 20 firma ile yarın beşinci kez bir araya geliyor…. İşte detaylar…

İstanbul İnşaatçılar Derneği’nin(İNDER) üyesi 20 seçilmiş konut yapı müteahhidi yöneticileri ve satın alma müdürleri, projelerine hizmet ve malzeme tedarik eden 20 büyük tedarikçi firmanın üst düzey yöneticileri ile Yaratıcı İş Görüşmeleri Toplantısı’nın beşincisinde bir araya geliyor.

Yenilikçi ürünler tanıtılacak

Yaratıcı İş Görüşmeleri Toplantısı’nda müteahhitler, görüşecekleri tedarikçi firmalara projelerinde kullanmak istedikleri malzeme ve hizmet kalitesini anlatacaklar. Tedarikçi firmalar ise sunacakları yenilikçi ürünleri ve çözüm önerilerini masaya yatıracaklar. Yaratıcı İş Görüşmeleri Toplantısı’nda inşaat sektöründe en son çıkan yenilikçi ürünler, bilgi, stratejik hedeflen ve çözüm önerileri de paylaşılacak.

Hangi firmalar katılacak?

İNDER Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda; Teknik Yapı, Seba İnşaat, Nef, Ege Yapı, Nuhoğlu İnşaat, Gülsa İnşaat, Ağaoğlu, Fer Yapı, Artaş İnşaat, Aşçıoğlu İnşaat, Nida İnşaat, Ofton İnşaat, Beyaz İnşaat, Ferko İnşaat, Hasanoğlu İnşaat, Doğa Şehircilik, Haldız Grup, Dekar Yapı, Toya İnşaat, Metal Yapı Konut’tan oluşan İNDER üyeleri hazır bulundu.
Aktif Yaşam, Tago Mimarlık, Yapı Teknik, Betofiber, Mavili Elektrik, İzoser, Otis Asansör, Aksa Jeneratör, Kale Kilit, Arçelik, Fıratpen, Sarıca Alüminyum, Noya Elektrik, Hafele, Bayraktan Mühendislik, Özko Alüminyum, Genç Mühendislik, Dora Botanik, Bersa Enerji ve Mas Mekanik’ten oluşan tedarikçi firmalar ise İNDER üyesi inşaat firmalarına en son çıkan yenilikçi ürünlerini, hizmetlerini ve çözüm önerilerinin sundular.

İNDER buluşması nerede?

İNDER Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katılımıyla yapılacak olan toplantı; yarın (8 Kasım 2017) Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Bunları da beğenebilirsin