İnşaat ve Konut Konferansı altıncı kez buluşturuyor

İnşaat sektörünün büyük buluşması İnşaat ve Konut Konferansı 6’ıncı kez kapılarını açıyor… İşte Türkiye’nin imar ve kentsel dönüşüm platformu imarpanosu.com’un da medya sponsorları arasında yer aldığı konferans hakkında detaylar…

İnşaat ve Konut Konferansı, geçtiğimiz yıl 277 firmayı ağırlayarak kendi rekorunu kıran konferans günümüze kadar 970 firmayı ağırladı. Kendi alanında Türkiye’nin en büyüğü olan İnşaat ve Konut Konferansı, inşaat profesyonellerinin üst düzey yöneticilerinin VIP Statüsünde bir araya geldiği seçkin bir buluşma olarak gösteriliyor.

İnşaat ve Konut Konferansı’nda neler konuşuluyor?

İnşaat ve Konut Konferansı, öngörülenin ötesindeki yorumlara sahip vizyon sahibi konuşmacıları ağırlıyor. Konferansa ise karar mekanizması üst düzey profesyoneller katılıyor. Türk inşaat sektörünün VIP buluşma noktası olan İnşaat ve Konut Konferansı, inşaat sektörünün önde gelen kurumları ile birlikte, sivil toplum kuruluşları ve yapı sanayisinin lider kuruluşlarının bir araya getirecek.
Her sene inşaat sektörüne kattığı yeni sinerji ile bir çok yatırım fırsatı ve yeni iş bağlantılarını beraberinde getiren konferans, ekonomimizdeki üretkenliğe sağladığı katma değer açısından öne çıkıyor. Sektörün mevcut durumu analiz ediliyor, gelecek projeksiyonları yansıtılıyor, inşaat ve yapı sektörünün paydaşları VIP statüsünde bir araya gelerek ile sektörün hak ettiği itibar ve prestijine katkı sağlıyor.

6. İnşaat ve Konut Konferansı ne zaman?

İnşaat ve Konut Konferansı, inşaat profesyonellerinin VIP Buluşma Adresi olarak 6. yılında 09 Ocak 2017 tarihinde tekrar kapılarını açıyor.

İnşaat ve Konut Konferansı 2018 nerede?

6. İnşaat ve Konut Konferansı, 9 Ocak 2018 Salı günü, İstanbul’un Anadolu yakasındaki ilçesi Ataşehir sınırları içerisinde bulunan Marriott Hotel Asia’da gerçekleşecek.

İnşaat ve Konut Konferansı 2018 konum

Konferansın düzenleneceği otelin konumu şöyle;

6. İnşaat ve Konut Konferansı iletişim

Tel: 0212 258 48 48

Web: www.insaatkonferansi.com

Bunları da beğenebilirsin