ISAF Fuarı başladı

Türkiye’nin dünya çapında bilinen, Güvenlik, İş Güvenliği, Yangın, Akıllı Bina ve Siber Güvenlik alanında Avrasya’nın en büyük sektörel etkinliği ISAF Fuarları, 14-17 Eylül 2017 tarihlerinde kapılarını sektör öncülerine 21. kez açıyor…

Yücel Park

*SECURITY , * IT SECURITY, * SMART HOME, * SAFETY& HEALTH , * FIRE&RESCUE fuarlarını çatısı altında toplayan ISAF, bu yıl “sektörün zirve buluşması” ISAF SUMMIT’e ev sahipliği yapıyor.

ISAF Fuarı ile eşzamanlı olarak gerçekleşecek olan ISAF SUMMIT, bir sektör zirvesi olacak. Zirve kapsamında konferanslar, paneller, çalışma grupları, çözüm gösterileri, workshoplar, ürün gösterileri ve daha birçok farklı etkinlik yer alacak.

Sektörel gelişmelerin ve yeniliklerin paylaşılacağı zirvede öncelikle “Dinamik Güvenlik ve Emniyet’in Geleceği” ile ilgili kritik sorunların ele alınacağı ve çözüm önerilerinin tartışılacağı kongreler düzenlenecek. Bunun yanısıra workshoplar, ürün gösterileri ve paneller ile en kritik ihtiyaca sahip “güven ve güvenlik” konularının her aşaması tüm sektör liderleri ve profesyoneller tarafından geleceğe yön vermek üzere değerlendirilecek.

 

ISAF Fuarı nerede?

ISAF Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi’nde 9, 10 ve 11’inci salonlarda…

Bunları da beğenebilirsin