İstMarina AVM’ye TSE’den Güvenli Hizmet Belgesi

“Deniz üstü alışveriş” tarzıyla perakende sektörüne yeni bir boyut getiren Anadolu Yakası’nın sahil cephesi en geniş alışveriş merkezi İstMarina, pandemi sürecinin başından itibaren aldığı yüksek önlemlerle ziyaretçilerine güvenli ve sağlıklı bir sosyal yaşam ortamı sunmaya devam ediyor.

Anadolu Yakası’nın sosyal yaşam merkezi İstMarina AVM, aldığı üst düzey koronavirüs tedbirleriyle TSE denetiminden başarıyla geçerek “Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi”ni aldı.

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından uygulanan Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgeleme Programı’nın şartlarını kusursuzca yerine getiren İstMarina AVM, TSE’nin COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni kazanmaya hak kazandı.

İstMarina AVM’de neler dikkate alındı?

Belge alma sürecinde, TSE tarafından hazırlanan COVİD-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu’nda yer alan asansör kullanımı, masalar arası mesafe, tuvaletlerin ve ortak alanların temizliği, dezenfeksiyon işlemlerinin güvenirliği gibi detaylar dikkate alındı.

7/24 saat dezenfeksiyon uygulamalarının yapıldığı AVM’de, misafirlere açık havada alışveriş yapma imkanı sunuluyor. Üst düzey hijyen faaliyetlerini aralıksız sürdüren İstMarina AVM, geniş alanlarıyla da sosyal mesafenin korunmasına özen gösteriyor.

AÇIK HAVADA SAĞLIKLI YAŞAM

Açık havada deniz manzarası eşliğinde, bol oksijenli bir sosyal yaşam alanı sunan İstMarina AVM, geniş teras alanı, geniş alanlara yayılan yüksek oturma kapasitesi, açık havada yemek yeme imkanı sunan cafe ve restoranları, ferah yüksek tavanları, geniş koridorları, pandemiye karşı alınan yüksek hijyen ve güvenlik önlemleriyle ziyaretçilerin tercih sebebi oluyor. İstMarina AVM, keyifli bir alışveriş deneyiminin yanı sıra sosyal ve kültürel aktiviteleriyle de ziyaretçilerine eğlence dolu anlar yaşatmaya devam ediyor.

Bunları da beğenebilirsin