İstMarina Ofis, 6800 TL metrekare fiyatıyla satışa çıktı

İstMarina Ofis projesinde lansman fırsatlarıyla satışlar başladı. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, İstMarina Ofis’teki ticari ünitelerin 6 bin 800 TL metrekare fiyatıyla satışa çıkarıldığını açıkladı. İşte detaylar…

İstMarina Ofis projesinde lansman satışlarına başlandı. Bugün İstMarina satış ofisinde medya mensuplarıyla buluşan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, İstMarina Ofis projesindeki ticari ofislerin lansman dönemine özel metrekare fiyatı 6 bin 800 TL’den satışa çıkarıldığını açıkladı.

istMarinaOfis
İstMarina Ofis…

İstMarina Ofis fiyat

DAP Yapı’nın satışı devam eden projeleri hakkında bilgiler veren Ziya Yılmaz, Kartal sahilinde hayata geçirdikleri dünyanın en iyi karma projeleri arasında gösterilen İstMarina’da ticari ofislerin satışına başlandığını belirterek, şöyle devam etti:

ZiyaYilmazson
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, İstMarina Ofis projesinde ticari ofislerin lansman satışlarının 6 bin 800 TL metrekare fiyatıyla başladığını açıkladı…

 

“Ön talep toplamaya başladık. 100 ofis ve 10 dükkan olmak üzere 110 ticari bağımsız bölümden oluşan İstMarina Ofis’e gösterilen ilgiden dolayı çok memnunuz. İstMarina Ofis tüm fonksiyonların bir arada yer aldığı yeni iş ve yaşam merkezi olacak. Lansman fiyatlarının devam ettiği deniz ve adalar manzaralı ofisler özel hastane alanının karşısında, özel okul alanının ise arkasında konumlanacak. Kartal Sahili’nde hayata geçirilen İstMarina’nın ofisleri, tıpkı konutlarda olduğu gibi yatırımcısına büyük kar vadediyor. Her ihtiyaca çözüm üretmek üzere estetik ve konforu bir araya getirecek şekilde tasarlanan İstMarina Ofis, metrekaresi 6800 TL’den başlayan avantajlı lansman fiyatlarıyla alıcılarını bekliyor.”

ZİYA YILMAZ’IN 2016 YILI YATIRIM PLANI AÇIKLAMALARI İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

İstMarina Ofis konum avantajı

İstMarina projesinin, Kartal, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Havalimanı, 3. Köprü, Çanakkale ile İzmit Körfez Geçiş Köprüleri ve İstanbul – Ankara Yüksek Hızlı Tren hattının tam ortasında yer aldığına dikkat çeken Ziya Yılmaz, şunları söyledi:

istMarina

“İş merkezleri için önemli bir lokasyonda bulunan İstMarina Ofis, İzmir’e 3.5 saat Bursa’ya, Balıkesir’e ve İzmit’e çok yakın bir konumda yer alıyor. Doğusunda Anadolu Yakası’nın sanayi ve üretim merkezi, batısında sürekli gelişen bir hayatın olduğu Kartal’dan günde 1 milyon kişi geçiş yapıyor. Türkiye sanayisinin yüzde 35’ini barındıran İzmit-Kocaeli hattından da bu bölgeye ticari anlamda olumlu yansımalar oluyor.

İstMarina iletişim

Adres : Ankara Caddesi. No:147 Kartal, İstanbul, Türkiye
Tel: 444 43 46
E-mail : info@dapyapi.com.tr

Web: www.istmarina.com.tr

Bunları da beğenebilirsin