İstMarina’da Efsane Cuma izdihamı

İstMarina AVM’de ‘Efsane Cuma’ indirimleriyle birlikte alışveriş çılgınlığı başladı. Önde gelen markaların ürünlerinde yapılan yüzde 70’e varan indirimleri kaçırmak istemeyenler için İstMarina Alışveriş Merkezi 24.00'e kadar açık kaldı.

“Deniz üstü alışveriş” tarzıyla perakende sektörüne yeni bir boyut getiren; Anadolu Yakası’nın sahil cephesi en geniş alışveriş merkezi İstMarina’da, ‘Efsane indirim’ yoğun bir ilgiyle başladı. Dünyada önde gelen markaların önemli indirimler yaptığı ve alışveriş çılgınlığı yaratan ‘Efsane Cuma’ indirim günü, İstMarina’da AVM’deki mağazaları da harekete geçirdi.

Etkinlik boyunca Vakko’dan Koton’a, Abdullah Kiğılı’dan Zara’ya, Hotiç’ten Teknosa’ya, Ebebek’ten Altınbaş’a %70’e varan indirimleriyle ‘Efsane İndirim’in hakkını verecek olan markalardan hesaplı alışveriş yapmak için, 23 Kasım’da saat 24.00’e kadar hizmet veren İstMarina, tüm misafirlerini eğlenceli müzik dinletileri eşliğinde dolu dolu bir alışveriş keyfi yaşatmak için AVM’ye davet ediyor.

150 TL alışverişe Porsche kazanma şansı

İstMarina AVM, ayrıca 15 Kasım 2018 – 15 Mart 2019 tarihleri arasında İstMarina AVM’den 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine çekilişle son model Porsche Macan marka otomobil kazanma imkanı da sunuyor. Kampanya süresince belirtilen tutarda alışveriş yapıp fiş/faturalarını AVM içerisindeki kampanya stantlarına ibraz ederek onaylatan ziyaretçiler çekilişe katılma şansına yakalayacak. Çekiliş sonunda bir talihli, 2018 Model Opak Siyah Porsche Macan otomobilin sahibi olacak.

İstMarina Alışveriş Merkezi

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanıyor. Türkiye’nin içinden hızlı tren geçecek ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, restoranları ve Türkiye’nin önde gelen markalarını da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina Alışveriş Merkezi’nde 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alan da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen alışveriş merkezinde yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.

Bunları da beğenebilirsin