Kalamış Marina, mural/graffiti ile renklendi! VİDEO

Kalamış Marina, Permolit boyanın 'Güzelleşir Dünya' mottosuyla düzenlenen mural/graffiti yarışması ile renklendi. Yarışmada dereceye giren genç sanatçılar, eserlerini marina duvarlarına resmettiler. Ödül töreni ve renkli geceden videolar haberde...

Kalamış Yelken Kulübü, Mimar Sinan Üniversitesi ve Permolit Boya markasıyla bilinen Akçalı Boya organizasyonu ile düzenlenen mural / graffiti yarışması sonuçlandı. Yarışmada dereceye giren sanatçıların eserleri Kalamış Marina duvarlarına resmedilirken, birinciliği paylaşan iki yarışmacı 10’ar bin TL ‘lik hediye çeki kazandı.

‘Öz’ ve ‘Poseidon’ kazandı

Mural/graffiti yarışmasında dereceye giren sanatçılar, Kalamış Marina’da düzenlenen törenle ödüllerini aldılar. Ödüller, dereceye giren sanatçılara Akçalı Boya Yönetim Kurulu Başkanı M. Akın Akçalı tarafından verildi. Ahmet Enis Gürcan, ‘ÖZ’ ve Sıtkı Doğan, ‘POSEIDON’ isimli çalışmasıyla birinciliği elde ettiler. İkili 10 bin’er TL’lik hediye çeki ödülünü almaya hak kazandılar.

‘Whale and Saile’ ekibinden Enes Ömürlü, ‘Entire’ ekibinden Işıl Uysal ve Mahmut Şükrü Kara ile ‘Derinliklerdeki Güzellik’ ekibi Hakan Gedikbaş, Akın Yılmaz ve Yiğit Ulaş Gök de plaketle ödüllendirildiler.

Ödül töreninde neler oldu?

Sergi, 30 Ağustos’a kadar Kalamış Marina’da gezilebilir. imarpanosu.com kamerası oradaydı… Kalamış Yelken Kulübü mural/graffiti yarışması ödül törenini izliyorsunuz. imarpanosu Youtube kanalına abone olun, hayattan renkli detayları kaçırmayın…

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin