Karaoğlu Peyzaj, ‘Türkiye’nin en iyi yönetilen şirketleri’ arasında

‘En İyi Yönetilen Şirketler’ programı, Türkiye’nin büyük ve orta ölçekli özel şirketleri ile aile şirketleri ve girişimcilerine hizmet veren Deloitte Private tarafından Türkiye’de ilk kez hayata geçirildi.

Ali Koç’un başkanlık görevini üstlendiği Türkiye’nin En İyi Yönetilen Şirketleri Programı’nda; şirketler, iş ve akademi dünyasının temsilcilerinden oluşan bağımsız jüri değerlendirmelerde bulundu. Türkiye’de bulunan şirketlerin yönetim performanslarının, uluslararası en iyi uygulamalar çerçevesinde değerlendirilmesinin yanı sıra, ulusal şirketler arasında iyi yönetim mekanizmaları hakkında farkındalık yaratılmasının hedeflendiği programın ödül töreni, 26 Kasım 2018 tarihinde Çırağan Sarayı’nda gerçekleşti.

Karaoğlu Peyzaj’a ödül

1994 yılından günümüze kadar birbirinden başarılı çalışmalarla adından sıklıkla söz ettiren Karaoğlu Peyzaj, “Best Managed Companies 2018″de “En İyi Yönetilen Şirket”lerden olmaya hak kazandı. Karaoğlu Peyzaj Yönetim Kurulu’ndan; Nesrin Karaoğlu Otuzoğlu, Yasin Otuzoğlu, Mehmet Karaoğlu ve Mali İşler Müdürü Ufuk Tiryaki’ye bu önemli başarı ödülü, QNB Finansbank Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ömür Tan tarafından takdim edildi.

Güçlü bir stratejiyi, belirlenen stratejiyi en uygun şekilde hayata geçirmeyi, iş takibini, güçlü bir finansal yapı ve raporlama altyapısını, Ar-Ge ve inovasyonu, çalışan deneyimini, şirket kültürüne verilen önemi ve toplum yararı gözeterek hareket etmeyi şirket politikasının temeline koyan Karaoğlu Peyzaj, gün geçtikçe adından daha fazla söz ettirerek istikrarlı bir şekilde büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

Karaoğlu Peyzaj

Yaşanabilir bir çevre ve mekanlar yaratma tutkumuzla hareket ederek 1994 yılında çalışmalarına başladı. Peyzaj üzerindeki deneyimi, estetik anlayışı ve makine-ekipman parkı ile yurt içinde ve yurt dışında büyük başarılara imza attı. Alanlarında uzman, dinamik ve yaratıcı teknik kadrosuyla kısa zaman, düşük maliyet ve optimum güvenlik kriterleriyle bilinçli bir şekilde hareket ediyor.

Bugün güçlü idari ve mali yapısı, geniş imkanlar sunan teknolojik alt yapısı ile sektör piyasasında belirli bir seviyeyi yakalamış, yüksek pazar payına sahip bir firma olmaya devam ediyor.

Detaylı bilgi için: www.karaoglu.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin