Kasr-ı Âlâ ön talep topluyor

Türkiye pazarında büyüme kararı alan Omran Holding’in ilk büyük konut projesi’Kasr-ı Âlâ’da ön talep süreci başladı. İstanbul’un gözde semtlerinden Çengelköy’de hayata geçecek olan ‘Kasr-ı Âlâ’nın 2019 yılının Ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor.

İnşaat, enerji gibi pek çok alanda farklı ülkelerde faaliyetleri bulunan Omran Holding, ekonomiye duyduğu güvenin göstergesi olarak Türkiye pazarında büyüme kararı aldı. Bu karar doğrultusunda Omran Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Omran İnşaat A.Ş tarafından inşa edilecek olan lüks konut projesi ‘Kasr-ı Âlâ’da öntalep süreci başladı.

KASR-I ALA SATIŞA ÇIKIYOR! LANSMANI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

İstanbul’un gözde semtlerinden Çengelköy’de hayata geçen ‘Kasr-ı Âlâ’nın proje geliştirmesi ise Bekataş A.Ş. tarafından yapılıyor.6 bin metrekare alan üzerinde ve aile yaşamına uygun olarak planlanan ‘Kasr-ı Âlâ’, 5 blokta 2+1, 3+1, 4+1 ve çatı ile bahçe dublekslerden oluşuyor. 80 dairenin bulunduğu projede,daire büyüklükleri ise 85 metrekare ile 255 metrekare arasında değişiyor.

‘Yatırımcıların dikkatini çekiyor’

‘Kasr-ı Âlâ’nın, 2019 yılının ağustos ayında teslim edileceğini belirten Omran İnşaat A.Ş. Genel Müdürü Ergin Bayram, projenin 6 bin 500 metrekare ortak alan ve yüzde 85’i yeşil alan olarak inşa edildiğini söyledi. Projeyle ilgili kısa bilgi veren Bayram “Kasrı Âlâ’, İstanbul’da hayata geçireceğimiz ilk proje. Bundan sonra yeni projelerimiz de olacak. Lüks yaşam alanları inşa edeceğiz ve proje isimlerinde ‘Kasr-ı’ markasıyla büyüyeceğiz. ‘Kasr-ı Âlâ’ lüks ve konforlu bir yaşam sunan çok özellikli bir proje olarak hayata geçiyor. Hafriyat çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlayacağız ve 2019 Ağustos’unda teslim etmiş olacağız. Bu proje yüksek prim potansiyeliyle de yatırımcıların dikkatini çekiyor” dedi.

Çengelköy’ün merkezinde, sahile 1 km. mesafede konumlanan ‘Kasr-ı Âlâ’, çok çeşitli sosyal imkanları, spor alanları ve geniş peyzajı ile örnek bir proje olarak hayat buluyor.

Omran Holding Group

Omran Holding Group, mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 2004 yılında Afganistan’da kuruldu. Altyapı, üstyapı, enerji, madencilik projelerindeki başarılarından ötürü en başarılı firmaları arasına giren şirket, 2010 yılında bünyesindeki diğer şirketlerle beraber Holdingleşerek hali hazırda devam eden projelerinin yanı sıra pek çok ülkede 110’nun üzerinde projeyi tamamlayarak teslim etti. Omran Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Omran İnşaat A.Ş. ise kentsel dönüşüm, lüks konut üretimi ve otel projeleri üzerine yoğunlaşmak üzere 2014 yılında Türkiye’de faaliyete başladı. Öte yandan; gerçekleştirdiği yüksek ihracat ile Türk malzemelerinin dünyada hakettiği değeri bulmasına yardımcı olmaya devam eden Omran İnşaat A.Ş, ilk lüks konut projesini ise Çengelköy’de hayata geçiriyor.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin