Keçiören’e Northland dopingi

Ankara’da en fazla konut satışının gerçekleştiği Keçiören, yeni gelişim bölgesi Ovacık’ta birbiri ardına yükselen modern inşaat projeleri ile de Başkent’in modern yaşam merkezi olmayı hedefliyor. Ovacık’ın en büyük projesi Northland’in Onursal Başkanı Ali Yetkinşekerci, “Projemiz Keçiören’in marka değerini yükseltmekle kalmayacak, Ankara’nın da vitrini olacak” dedi.

TÜİK verilerine göre Ankara’da Ağustos ayında da en fazla konut satışı 2 bin 187 ile Keçiören ilçesinde oldu. Başkent’in en büyük ilçesi olmakla birlikte sürekli değişim halinde olması, eski tip konutlar yerine modern ve konforlu konut projelerinin inşa edilmesi, konut alıcısı gözünde Keçiören’i ilgi odağı haline getirdi.

‘Ovacık’a nefes aldıracak’

Northland Onursal Başkanı Ali Yetkinşekerci…

Keçiören Belediyesi’nin alt yapı ve şehircilik konusundaki başarısının, ilçenin marka değerini hızla yükselttiğini; ilçe merkezinin sıkışıklık sorununa ise Ovacık’ın nefes aldıracağını söyleyen Ali Yetkinşekerci, şunları söyledi:

“Keçiören’deki konut satışı istatistikleri Başkent’in geleceği hakkında fikir veriyor. Keçiören sürekli değerlenen bir ilçe. Biz de bu nedenle Ankara’nın en donanımlı konut projelerinden birini bu lokasyonda inşa etme kararı aldık. Keçiören’in değeri yükselirken bizim projemiz bu değer artışına katkıda bulunacak. Bir ölçü de markalaşmasına doping etkisi yapacak. İstanbul yolu ve Anadolu bulvarının kesiştiği güzergahta Başkent’in en güzel projelerinden biri olarak yükselen Northland, Keçiören’in marka değerini yükseltmekle kalmayacak, Ankara’nın da vitrini olacak. Keçiören üç-beş katlı daracık sokakları ile değil, Northland gibi biyolojik göletleri, bu gölete bakan göl evleri ve 110 metrelik dikey konutları ve işyerleri ile fotoğraflanacak.”

Bunları da beğenebilirsin