Keleş Center Airport daire fiyatları 440 bin TL’den başlıyor

Keleş Center Airport konut fiyatları 440 bin TL’den başlangıç gösteriyor… 40 yıla yakın tecrübesiyle çevreye duyarlı ve yaşam odaklı projelere imza atan Keleş İnşaat yeni projesi “Keleş Center Airport”ta yatırımcılara kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. İşte detaylar…

Keleş İnşaat, 0 peşinat 120 ay vade ve 40 ay şirket bünyesinde vade farksız ödeme seçenekleriyle daire sahibi olmayı hayalden gerçeğe dönüştürüyor.

Çevreye duyarlı ve yaşam odaklı projelerle adından söz ettiren Keleş İnşaat, Keleş Center Airport projesi için farklı ödeme seçenekleri ile yatırımcıları ev sahibi olmaya davet ediyor. Keleş İnşaat, 0 peşinat 120 ay vade ve 40 ay şirket bünyesinde vade farksız ödeme seçenekleri sunuyor. 36 ayda tamamlanması planlanan proje, 150 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Keleş Center Airport, İstanbul Atatürk Havalimanı ve E-5 otoyoluna sıfır, metro, metrobüs ve alternatif ulaşım seçeneklerinin merkezindeki konumuyla öne çıkıyor. 450 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerden oluşan 498 rezidans, 220 ofis, 52 mağazadan oluşuyor. Projede, daire fiyatları ise 440.000-1.400.000 TL arasında değişiyor.

Yatırımcıya yüzde 50 kar vaat ediyor

Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlker Keleş…

Keleş Center Airport projesiyle ilgili konuşan Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlker Keleş; “Konumuyla öne çıkan projemiz, ‘Altın Aks’ın tam kalbinde yükseliyor. ‘Altın Aks’ bildiğiniz üzere TEM-Basın Ekspres-Havalimanı hattı ile E-5-Ataköy-Sefaköy bandının kesiştiği, çok önemli bir lokasyondur. Bu anlamda projemiz yatırımcısına yüksek kar vadederken, konforlu bir rezidans ve ofis ayrıcalığı sunuyor. Projemizde şu an itibariyle metrekare fiyatlarımız 7 bin 500 TL dolayında seyrediyor. Proje bitiminde ise metrekare fiyatlarımızın 12 bin TL dolaylarında olacağını öngörüyoruz. Dolayısıyla Keleş Center Airport’tan ev veya ofis alacak yatırımcılara en az yüzde 50 kar vaat ediyoruz ” dedi.

Merkezi konum ve fütüristik tasarımı buluşturan proje

Keleş Center Airport, İstanbul Atatürk Havalimanı ve E-5 otoyoluna sıfır konumu ile 21 bin 288 metrekare arsa üzerinde 150 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde yükseliyor. Kozmopolit bir bakış açısıyla tasarlanan proje, fütüristik mimarisiyle bölgedeki diğer projelerden farklılaşıyor. Her metrekaresi özel olarak tasarlanan projede; rezidans, ofis ve mağazalar fonksiyonellik özelliğiyle de dikkat çekiyor. Projede 1700 metrekarelik sosyal tesis, fitness alanı, yürüyüş parkuru, hamam, sauna, 7/24 güvenlik ve şehrin karmaşasına girmeden ulaşabileceğiniz süpermarket, kafe, restorant ve banka şubeleri de yer alıyor.

Keleş İnşaat

Keleş İnşaat’ın temelleri, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde konut inşaatlarıyla müteahhitliğe başlayan Nazım Keleş tarafından 1980’li yıllarda atıldı. 2003 yılında tüm çalışmalarını tek bir çatı altında toplayan şirket, Keleş İnşaat Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.’yi kurdu. Gelecek nesillere örnek olacak, teknolojisi yüksek konforlu yapıları inşa eden Keleş İnşaat, müşteri memnuniyetine maksimum derecede özen göstermeyi kendisine ilke edindi. 30 yıllık birikimi ile İstanbul’a değer katan ve çehresini değiştiren projelere imza atan Keleş İnşaat, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma ve yenilikçi temeller üzerine hizmetlerini sürdürüyor. Şimdiye kadar yaklaşık 5000 aileyi konut sahibi yapan Keleş İnşaat’in son üç yılda hayata geçirdiği önemli projeler arasında Keleş Center Airport, Cornerlife Güneşli, Cornerlife Mimaroba, Güzel Bahçe Büyükçekmece, Capacity ve Floria Life yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin