Keller Williams danışmanlarından New Balance Büyükada Koşusu

Dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams’ın Türkiye’de görev alan 150 danışmanı aileleriyle birlikle bu yıl 3. kez düzenlenen New Balance Büyükada’da koşusunda bir araya geldi.

Her zaman “sahip olmaya değer kariyerler, sahip olmaya değer işler ve yaşamaya değer hayatlar kurmaktır” misyonuyla hareket eden Keller Williams danışmanları Büyükada’da da gerçekleşen organizasyonda keyifli ve sağlıklı bir günü hep birlikte geride bıraktı.

Tüm Keller Williams çalışanları her sene belirli günlerde sağlıklı yaşamı desteklemek, yaşadıkları topluma katkıda bulunmak amacıyla bir araya gelerek bir sağlık aktivitesi gerçekleştiriyor.

Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol: “Keller Williams’ın misyonu, ‘sahip olmaya değer kariyerler, sahip olmaya değer işler ve yaşamaya değer hayatlar kurmaktır.’ Yaşamaya değer bir hayat, sağlıklı bir hayattır. Keller Williams olarak, danışmanlarımız sağlığı bizim için önemli. Bugün Büyükada’da keyifli ve sağlıklı bir gün geçirmek için Keller Williams danışmanlarımız ve aileleriyle bir aradayız. Buradaki amacımız, Keller Williams ailesinin diğer üyeleriyle de tanışmak, eğlenmek ve tüm bunları yaparken de markamızı en iyi şekilde temsil etmek.’’ dedi.

Keller Williams

Dünyanın en fazla danışmana sahip en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams, 2013 yılında Türkiye pazarına girdi. 125 binden fazla danışman sayısıyla globalde zirvede yer alan şirketin Türkiye’de 8, dünya çapında 700’den fazla bölge müdürlüğü bulunuyor.

Bunları da beğenebilirsin