Kentsel dönüşüm itiraz değerlendirme teknik heyetleri buluştu

İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri itiraz değerlendirme teknik heyet üyeleri, tanışma toplantısında bir araya geldi. İşte Müsteşar Prof. Dr. Mustafa Öztürk, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen, İl Müdürü Yaşar Güvenç’in de katıldığı o buluşmadan kareler…

İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü altyapı ve kentsel dönüşüm itiraz değerlendirme teknik heyetleri tanışma toplantısı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk, Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen ve İl Müdürü Yaşar Güvenç’in de katılımıyla 10 Nisan Cuma günü Yıldız Teknik Üniversitesi Çatı Restaurant’ta gerçekleşti.

Yücel Park

Çevre ve Şehircilik İstanbul İl Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri kapsamında oluşturulan 6 adet itiraz değerlendirme teknik heyetlerinde bulunan asıl ve yedek üyelerin yemekli tanışma toplantısı Yıldız Teknik Üniversitesi Çatı Restaurant’ta düzenlenen akşam yemeği ile gerçekleştirildi.

İl Müdürü Yaşar Güvenç’in yapmış olduğu açılış konuşmasının ardından Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedad Gürgen ve Bakanlık Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk yaptığı konuşmada kentsel dönüşümün faydalarından, geçmişte yapılan binaların bugünkü teknolojilerden yoksun düşük kalitede yapıldığından bahisle depreme dayanıklı yapıların yapılması, bunun için kentsel dönüşüme önem verilmesi konularını aktardılar.

İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre; birçok üniversitenin öğretim üyeleri ve müdürlük yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşen tanışma organizasyonu amacına uygun olarak başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

İşte Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri itiraz değerlendirme teknik heyet üyeleri, tanışma toplantısından fotoğraflar…

Bunları da beğenebilirsin