KİPTAŞ müzayedesi ne zaman?

KİPTAŞ müzayedesi ne zaman yapılacak? KİPTAŞ müzayedesi ile neler satılacak? KİPTAŞ arsa müzayedesi ne zaman? KİPTAŞ dükkan müzayedesi ne zaman? KİPTAŞ lüks otomobil müzayedesi ne zaman? KİPTAŞ müzayedesi için hangi koşullar gerekli? KİPTAŞ müzayedesi internetten katılım kabul edecek mi? İşte videolu anlatımla KİPTAŞ müzayede detayları...

KİPTAŞ müzayedesi ne zaman düzenlenecek? KİPTAŞ arsa müzayedesi ne zaman? KİPTAŞ dükkan müzayedesi saat kaçta? KİPTAŞ arsaları müzayede fiyatları kaç TL’den başlıyor? KİPTAŞ ticari üniteleri müzayede başlangıç fiyatları ne kadar? KİPTAŞ lüks otomobil müzayedesi ne zaman? KİPTAŞ müzayedesi internetten yayınlanacak mı? İnternet üzerinden KİPTAŞ müzayedesine katılım olacak mı? KİPTAŞ müzayedesine katılım nasıl olacak? İşte KİPTAŞ müzayede tanıtım videosu ile detaylar…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki İstanbul Konut imar Plan Turizm Ulaşım Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KİPTAŞ), portföyünde bulunan değerli arsa, işyerleri ve lüks araçları halka açık gerçekleştireceği müzayede ile satışa sunuyor. KİPTAŞ,  kısa vadeli ve uzun vadeli yatırımcılara hitap eden portföyü şeffaf bir şekilde piyasaya sunuyor.

KİPTAŞ müzayedesi ile 19 arsa, 28 dükkan ve 3 lüks otomobil yeni sahiplerini bulacak…

KİPTAŞ müzayedesi KDV indirimi

KİPTAŞ müzayedesi ile 31 Aralık 2019’a kadar devam etmekte olan KDV indirimi fırsatıyla yüzde 8 KDV ödeyerek işyeri sahibi olmak mümkün…

KİPTAŞ müzayede fiyat avantajı

KİPTAŞ müzayedesi ile yatırımcılar, 20 bin 162 TL den başlayan fiyatlarla arsalara, 586 bin 785 TL’den başlayan fiyatlarla işyerlerine, yüzde 30 peşin 24 ay vade veya yüzde 50 peşin 36 ay vade ödeme seçenekleriyle sahip olabilecekler. 

Müzayede de anahtar teslim yatırım değeri oldukça yüksek cadde üstü dükkanlar ve arsalar yeni alıcılarını bekliyor.

KİPTAŞ müzayedesi herkese açık mı?

KİPTAŞ müzayedesi için doğrudan KİPTAŞ Genel Merkezi’nde veya online olarak internet üzerinden dünyanın her yerinden katılım sağlanabilecek.

KİPTAŞ’ın halka açık bu ilk müzayedesinde salona gelemeyenler; evinden, iş yerinden, hatta yurt dışından takip ederek teklif verebilecek.

KİPTAŞ müzayedesi ne zaman?

KİPTAŞ müzayedesi, 24 Ekim 2019 Perşembe günü KİPTAŞ’ın Seyitnizam Mah. Gümüşsuyu Davutpaşa Cad. No: 17/1 Zeytinburnu/İstanbul adresindeki konferans salonunda ve aynı anda internet sitesinde başlayacak.

KİPTAŞ müzayedesi ile saat 11:00’den itibaren dükkan ve arsalar, 14:00’den itibaren lüks otomobiller satışa sunulacak.

KİPTAŞ müzayedesi ile ödeme ve satın alma nasıl olacak?

Açık Artırma Toplantısına katılacak olan gerçek veya tüzel kişiler, katılım teminatı olarak
toplantı öncesinde Akbank’ın Maslak Ticari Şubesi IBAN NO:TR57 0004 6007 8688 8000 1274 30 hesaba talip oldukları her gayrimenkul için ayrı ayrı;

– Muhammen bedeli 999.999.- TL ye kadar olanlar için 20.000.-(YirmiBin) TL,
– Muhammen bedeli 1.000.000.- TL – 9.999.999.- TL’ye kadar olanlar için 50.000.-(ElliBin) TL,
– Muhammen bedeli 10.000.000.- TL ve üstünde olanlar için 100.000.-(YüzBin) TL,
geçici katılım teminatı ödemek zorunda.

Katılım teminatını ödeyen ve teklif vermek için işbu şartnameyi imzalayan her bir gerçek veya tüzel kişiye her bir katılım teminatı için bir bayrak numarası verilecek. Katılımcılar en yüksek teklif sahibi olduklarında kullandıkları bayrak alınacak.

KİPTAŞ, satış listesindeki gayrimenkuller için muhammen bedel üzerinden önce peşin
teklif alacak. İhale sırasında oluşan en yüksek peşin teklif bedeline yüzde 10 vade farkı konularak
vadeli teklif de alabilecek. Peşin veya vadeli tekliflere verilecek satış onayı KİPTAŞ’ın takdirinde…

Vadeli satışlar, yüzde 30’u peşin, kalan taksitli bakiyeye her altı ayda bir yüzde 5 oranında vade
farkı ile 24 ay taksitle veya yüzde 50’si peşin, kalan taksitli bakiye her altı ayda bir yüzde 7 oranında vade farkı ile 36 ay taksitle yapılacak.

KİPTAŞ müzayedesi ile satılacak arsalar nerede?

KİPTAŞ arsa müzayedesi detayları için aşağıdaki habere tıklayın:

KİPTAŞ 19 arsayı müzayedeye çıkardı

KİPTAŞ müzayedesi ile satılacak dükkanlar nerede?

KİPTAŞ müzayedesi, arsalarla birlikte 28 adet dükkanın da satışını gerçekleştirecek. KİPTAŞ’ın müzayedeye çıkardığı dükkanlar, Bahçeşehir Vaditepe Konutları projesi içinde bulunan ticari ünite dahilinde bulunuyor… KİPTAŞ müzayedesi dükkan satışı için aşağıdaki habere tıklayın:

KİPTAŞ müzayede ile 28 ticari ünite satacak

KİPTAŞ müzayedesi ile satılacak lüks otomobiller hangi marka, kaç model?

KİPTAŞ müzayedesi, arsa ve dükkanlarla üç adet lüks otomobilin satışına sahne olacak. Audi A6 ve Mercedes  marka üç adet lüks araç bu müzeyede ile satılacak. KİPTAŞ müzayedesi ile satılacak otomobillerin detayları için aşağıdaki habere tıklayın:

KİPTAŞ lüks otomobilleri satışa çıkardı

KİPTAŞ MÜZAYEDESİ SATIŞ ŞARTNAMELERİ, KATALOGLAR VE SATIŞ VAADİ SÖZLEŞMELERİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

KİPTAŞ müzayedesi tanıtım videosu

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin