KİPTAŞ Silivri 3. Etap kura çekilişi ne zaman?

KİPTAŞ Silivri 3. Etap kura çekilişi ne zaman yapılacak? KİPTAŞ Silivri 3. Etap kura çekilişi hangi tarihte? KİPTAŞ Silivri 3. Etap kuraları ne zaman çekiliyor? KİPTAŞ Silivri 3. Etap çekiliş tarihi ne zaman?.. İşte cevabı...

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap projesinde başvurular tamamlandı. 195 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılara sunulan projede KİPTAŞ, 99 adet 2+1 giriş kat daire için engelli vatandaşlarımıza konut sahibi olma önceliği veriyor. 1.508 konutluk projede zemin kat daireler ihtiyaca uygun olarak tasarlanarak teslim edilecek.

KİPTAŞ SİLİVRİ 3. ETAP KURA ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN?

KİPTAŞ, Silivri Konutları 3. Etabından konut sahibi olabilme şartlarını belirledi. Buna göre konut sahibi olacaklarda; Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, reşit olması, İstanbul ilinde üzerine kayıtlı konut olmaması şartı aranacak. 28 Nisan Cumartesi Noter huzurunda yapılacak kura çekilişi ile hak sahibi belirlenecek.

Site sakinlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan Silivri Konutları 3. Etap projesinde; geniş peyzaj alanlarının yanı sıra çocuk oyun alanları, spor sahası, cami, sağlık ocağı, okul ve prestijli ticari alanlara da yer veriliyor.

KİPTAŞ SİLİVRİ 3. ETAP İÇİN TIKLAYIN!

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin