KİPTAŞ Silivri 4. Etap lansmana çıkıyor! Asgari ücretliye konut!

KİPTAŞ Silivri 4. Etap yarın görücüye çıkıyor. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Silivri 3. Etap kura çekiliş töreninde müjdesini verdiği 'Asgari ücretli için özel konut etabı' olan Silivri 4. Etap'ın detayları belli oluyor...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi şirketi KİPTAŞ, tasarım ve mimarisiyle çağı yakalayan, uygun ödeme koşullarına sahip, Silivri 4. Etap Sosyal Konutları’nın tanıtım toplantısını yapacak.

KİPTAŞ tarafından hayata geçirilecek Silivri 4. Etap Sosyal Konut Projesi’nin tanıtım toplantısı, yarın ( 31 Mayıs Pazar günü) yapılacak. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katılacağı törende, proje detayları ve ödeme koşulları açıklanacak.

Asgari ücretliye konut: KİPTAŞ Silivri 4. Etap!

KİPTAŞ Silivri 4. Etap ödeme planı belli oluyor

Projenin lansmanı, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt’un katılımıyla, 31 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek.Proje çalışmalarına 2019 yılının Ekim ayında başlanan Silivri 4. Etap konutları ile ödenebilir koşullarda, nitelikli konutlar inşa edilmesi hedefleniyor. Proje tanıtım filminin gösterileceği toplantıda, mimari ve teknik bilgiler, başvuru şartları, süreci ve ödeme koşulları açıklanacak.

KİPTAŞ Silivri 3. Etap kuraları çekildi! Asgari ücretliye de konut!

İBB

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin