Konkordatocu Ceylan, marka ve kariyer ödülü dağıtacak

Konkordato ilan eden Ceylan İnşaat, magazin eğlencesine ve ünlülere ödül gecesine sponsorluktan sonra şimdi de 'Marka ve Kariyer' ödülüne sponsor oldu... İki ay önce konkordato ilan eden Ceylan İnşaat, marka ve kariyer alanında başarılı isim ve şirketleri ödüllendirecek...

Konkordato ilan ettiği 1 Ekim’de basına yansıyan Ceylan İnşaat, magazin eğlencesine sponsorluğun ardından şimdi de ‘İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi’ adı verilen bir organizasyona ana sponsor oldu.

Ceylan İnşaat’ın ‘Marka’ ve ‘Kariyer’i…

Kadıköy Göztepe’deki projesini ZER Göztepe’yi KİPTAŞ’a, Kartal’daki ZER Kartal projesini Mardinli ortağı Artuklu İnşaat’a devreden Ceylan İnşaat, bundan iki ay önce konkordato talep etmişti. Ceylan İnşaat’ın Fikirtepe’de başladığı ancak teslimi geciken Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nı bitiremeden şirkete konkordato komiserleri atanması dikkat çekmişti.

‘Muhteşem’ olacaktı konkordato yılı oldu!

Konkordatoya selam, magazine devam

Ancak Ceylan İnşaat, konkordato ilanından sonra bile magazin etkinliklerinden vazgeçmedi. Magazinkolik.com’un 11. yılında verdiği ‘Yılın Enleri’ ödül töreni gecesine sponsor olan Ceylan İnşaat, şimdi de ‘İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi’ adlı bir etkinliğe sponsor olduğu ortaya çıktı. Ödemelerini gerçekleştiremediği gerekçesiyle ilan edilen konkordato işlemine başvuran Ceylan İnşaat’ın iş hayatında başarılı olan isim ve kuruluşlara verilecek ‘Marka’ ve ‘Kariyer’ (!) ödüllerine ana sponsor olması dikkat çekti.

Ceylan İnşaat, ‘Türkiye’nin global ve yerel markalarını bir araya getiren dev organizasyon’ iddiasıyla başlatılan ‘İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi’ ile yaklaşık 200 şirket temsilcisini Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’de ağırlayacak. 17 Aralık 2018 Pazartesi akşamı düzenlenecek ödül töreninin sunuculuğunu ünlü mankenler Özlem Yıldız ve Şenol İpek yapacak.

Ceylan: “İşimizi ne kadar iyi yaptığımızın kanıtı”

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan…

Şirket tarafından basına servis edilen bültende açıklamasına yer verilen Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan’ın açıklamasına göre; konkordato ilan eden firmanın yine aynı organizasyon şirketi tarafından geçtiğimiz yıl düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde ‘Yılın İş Adamı’ ve ‘Yılın İnşaat Markası’ ödüllerini alması, Ceylan İnşaat’ın motivasyonunu arttırmış. Firma sahibi Muammer Ceylan’ın bültende yer alan açıklaması şöyle:

“Uzman bir ekip tarafından bu ödüle değer bulunmuş olmak bizim motivasyonumuzu daha artırdı. Aslına bakarsanız aldığımız bu ödül, işimizi ne kadar iyi yaptığımızın bir kanıtı. Türk markaları arasında olmak ve bu sıfatla ilerlemek bizleri daha da güçlü kılıyor. İnsanları Türk markalarına teşvik etmek ve markalaşmaya katkı sağlamak amacıyla da II. Türkiye Altın Marka Ödülleri’ne ana sponsor olmak bizler için bir gurur kaynağıdır.”

Konkordato ilan eden Ceylan İnşaat, magazin eğlencesine sponsor!

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin