Konutta ‘devlet’ seferberliği

Konutta yeni kampanya yarın açıklanıyor... Dikkat çeken nokta: her kampanya açıklamasında Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile birlikte görmeye alıştığımız üç derneğe ek olarak ilk kez İmkon ve TMB ile İlbank ve Kiptaş da yarınki açıklamada yer alacak...

Konutta yeni kampanya, daha önceki ‘Güç Birliği’ kampanyalarından farklı olarak ‘devlet seferberliği’ şeklinde açıklanacak…

Önceki konut kampanyalarında, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Emlak Konut GYO Genel Müdürü olarak İNDER, KONUTDER ve GYODER gibi dernek başkanlarıyla kameraların karşısına geçerdi. Ancak yarın açıklanacak yeni kampanyada durum farklı…

Konutta yeni kampanya detayları

Yarın açıklanacak kampanya detayları için aşağıdaki habere tıklayın…

Konutta yeni kampanya: Peşinat ve faiz düşüyor!

Yeni kampanyada seferberlik

“Daha Güçlü Ekonomi için Emlak Sektörü Tarihi Kampanyada Bir Araya Geliyor” başlığıyla basına gönderilen davette dikkat çeken detaylar şöyle:

“Emlak sektörü Türkiye’nin geleceğine ve güçlü ekonomisine olan güveninin göstergesi olarak yeni bir tarihi kampanyaya daha imza atıyor. Sektörün önde gelen kuruluş ve şirketlerinin hayata geçireceği yeni kampanya ile vatandaşların daha uygun koşullarda konut sahibi olmalarının yanı sıra yatırımlarının da milli ekonomimize katkı sağlaması amaçlanıyor” denilen davette gayrimenkul sektöründeki son kampanyaya dair detayların T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un katılımıyla yarın (28 Ağustos 2018, Salı) Swissotel’de düzenlenecek basın toplantısı ile kamuoyuna duyurulacağı bildirildi.

İki kurum ve kuruluş ile iki dernek daha…

Önceki konut kampanyası açıklamalarında görmeye alışkın olduğumuz İNDER, GYODER ve KONUTDER Başkanları ve bazı toplantılarda bu üçlüye ek olarak (Emlak Konut GYO Genel Müdürü olduğu dönemde) basının karşısına Murat Kurum’un yanı sıra yeni isimler de kameraların karşısına geçecek.

Yarınki ‘konutta yeni kampanya’ açıklamasında; Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Keleş, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli ile sektörün üç çatı derneğinin başkanları; GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetkin, KONUTDER Başkanı Altan Elmas ve İNDER Genel Başkanı Nazmi Durbakayım yer alacak. 

Yarınki toplantıda, daha önceki ‘Güç Birliği’ kampanyalarında görmeye alışkın olmadığımız yeni isimler de yer alacak: İlbank Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Yetim, KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, İMKON Genel Başkanı Tahir Tellioğlu, TMB Başkanı Mithat Yenigün de kampanyaya katılan şirketlerin yöneticileriyle birlikte konutta yeni kampanya açıklamasında bulunacak.

Fikirtepe indirime gidiyor

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin