Kuzey Marmara Otoyolu Kurtköy Akyazı ihalesi ne zaman?

Kuzey Marmara Otoyolu Kurtköy Akyazı ihalesi ne zaman yapılacak? Kuzey Marmara Otoyolu Kurtköy Akyazı ihalesi neden ertelendi? Kuzey Marmara Otoyolu Kurtköy Akyazı ihalesi hangi tarihte gerçekleştirilecek?

Kuzey Marmara Otoyolu Kurtköy Akyazı ihalesi ne zamana ertelendi? 3. Köprü dahil Kuzey Marmara Otoyolu Kurtköy Akyazı ihalesi ne zaman yapılacak? İşte cevabı…

Kuzey Marmara Otoyolu Kurtköy Akyazı ihale tarihi

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü, Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü Dahil) Projesi Kurtköy – Akyazı (Bağlantı Yolları Dahil) Kesimi’nin ihalesinin daha önce duyurulan 30 Haziran 2015 tarihinden 31 Ağustos 2015 tarihine ertelendiğini açıkladı…

Bugünkü Resmi Gazete’de yer alan zeyilname ile duyurulan yeni tarihe göre; Kuzey Marmara Otoyolu Kurtköy Akyazı ihalesi, 31 Ağustos 2015 Pazartesi günü saat 10:30‘da gerçekleştirilecek.

İşte o açıklama;

KUZEY MARMARA OTOYOLU (3. BOĞAZ KOPRÜSÜ DAHİL) PROJESİ KURTKÖY-AKYAZI (BAĞLANTI YOLLARI DAHİL) KESİMİNE AİT ZEYİLNAME

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğünden:

1 – Gelen taleplerin değerlendirilmesi neticesinde tekliflerin hazırlanabilmesi için ek süreye ihtiyaç duyulacağı anlaşıldığından 30 Haziran 2015 Saat: 10.30 olan ihale tarihi ve saati 31 Ağustos 2015 Saat: 10.30 olarak revize edilmiştir.

İş bu Zeyilmane 1 maddeden ibarettir. 5587/1-1

KUZEY MARMARA OTOYOLU KINALI – ODAYERİ İHALESİ NE ZAMAN? ÖĞRENMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin