Legend Sürme Sistemleri, soğuk havaların vazgeçilmezi

Egepen Deceuninck, soğuk havalarla birlikte enerji tasarrufu yapmak ve ısı yalıtımını üst seviyeye çıkarmak isteyenlere Legend Sürme Sistemleri’ni öneriyor.

Konutunu ısıtamayan ve yüksek fatura ödemek zorunda kalanlar, yüksek düzeyde ısı yalıtımını sağlamak için harekete geçti. 35 yıldır PVC sektörünün öncü kuruluşu olan Egepen Deceuninck, bu ihtiyacı karşılamak için kusursuz ses ve ısı yalıtımı sağlayan Legend Sürme Sistemleri’ni geliştirdi. Legend Sürme Sistemleri, sadece yüksek düzeyde ısı ve ses yalıtımı sağlamıyor. Aynı zamanda mekanlara yer kazandırıyor, kolay kullanıyor ve geniş açıda hane dışının izlenebilmesine imkan tanıyor.

Sürme sistemi daha çok tercih edilecek

EgepenDeceuninck_LegendSerisi_1

Legend Sürme Sistemi, 76 mm genişliği ve 5 odacıklı kanat yapısıyla öne çıkıyor. Diğer sürme sistemlerine göre daha iyi hava sızdırmazlığına sahip olan Legend Sürme Sistemi, 52 mm cam kalınlığındaki yüksek yalıtım özellikli cam seçeneklerine de olanak sağlıyor. Farklı renk seçenekleriyle alternatif dekorasyon imkânları sunan seri, enerji verimliliği ve konforlu yaşam arasında bir denge kuruyor. Yeni sistemde yer alan ürünlerin tasarım tescil başvuruları da Türk Patent Enstitüsü’ne yapıldı.

Bunları da beğenebilirsin