LiViN’iZMiR fiyat listesi 950 bin TL’den başlıyor

LiViN’iZMiR fiyat listesi 1+1 konutlar için 950 bin TL'den başlarken, LiViN’iZMiR 2+1 fiyat listesi ve LiViN’iZMiR 3+1 fiyat listesi başlangıç rakamları haberde...

Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarından Cengiz İnşaat’ın sektördeki 41 yıllık birikimi ve deneyimiyle ‘ilk markalı’ konut projesi LiViN’iZMiR, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bahar şenliği ile kutladı.

Bölgenin en özel ve iddialı projelerinden biri olan LiViN’iZMiR’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bahar şenliği ile kutlandı. Mavişehir’de seçkin ve değerli bir yaşamın yeni adresi LİVİN İZMİR’in satış ofisinde bahar ile hayat bulan göz alıcı yeşil çimlerin üstünde gerçekleştirilen Bahar Şenliği’nde hem çocuklar hem de büyükler doyasıya eğlendi. Çocuklara özel bir festival havasında gerçekleştirilen şenlikte çocuklar kendilerine özel hazırlanan farklı oyun alanları ve animasyonlarla eğlenirken, yetişkinler de sokak tatlarına canlı müziğin eşlik ettiği şenliğin tadını çıkarttılar. Ilık bahar havasına deniz esintisinin eşlik ettiği şenlikte edilen keyifli sohbetlerin yanı sıra projeye de ilgi yoğundu. Şenliğe katılanlar LİVİN’İZMİR satış ofisinden ayrıca projeye ilişkin bilgi aldılar, örnek daireleri gezme fırsatı yakaladılar.

Livin’İzmir fiyat listesi kaç TL’den başlıyor?

Lokasyonu, sunduğu sosyal imkanlar, yeşil alanlar ve yüksek kaliteli malzeme seçimiyle dikkat çeken İzmir’in gözde lokasyonu Mavişehir’de, 35 bin metrekarelik arsa üzerinde 366 konut ve 33 ticari üniteden oluşan LiViN’iZMiR projesinde 1+1’den 5+2’ye kadar değişen konut tipleri yer alıyor. Projede, 31 kat olarak inşa edilen ve muhteşem Körfez manzarasına hâkim dikey yaşam sunan ikonik binası ve 3 ila 7 arasında değişen katlarda inşa edilen, ferah peyzaj manzarası bulunan yatay yaşam imkanı sunan 7 adet konut bloğu bulunuyor. LiViN’iZMiR’de 1+1 daireler 950 bin TL’den, 2+1 daireler 1 milyon 600 bin TL’den, 3+1 daireler ise 2 milyon 250 bin TL’den başlıyor.

LiViN’iZMiR’in öne çıkan bir özelliği, uluslararası faaliyet gösteren 10 Design firması ile İzmir’in değerli unsurlarını projeye uyarlayan güçlü yerel firmalardan Epig Mimarlık’ın projeyi birlikte tasarlaması. Uluslararası yüksek standartlar projeye yansıtılırken, yerli mimarlık firması da İzmir’e özgü güzellikleri projeye ekledi. 4000 yıllık Ege kültürü ile modern dünyanın ihtiyaçlarının harmanlandığı projede, konut mimarisine yeni bir soluk getirildi.

Bunları da beğenebilirsin