Makyol Yaşam ve Santral de yüzde 20 indirimde

Kampanya kapsamında “yüzde 5 peşinat, yüzde 20 indirim, yüzde 0,98 faiz oranı kalan yüzde 15 ise bir yıl sonra ödeme ” fırsatlarından faydalanarak Makyol Yaşam veya Makyol Santral projelerinden ev sahibi olunabiliyor... İşte detaylar...

Yarım asırlık tecrübesiyle gayrimenkul sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran Makyol, sektörün üç büyük kuruluşu GYODER, KONUTDER ve INDER tarafından başlatılan “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyasına Beylikdüzü’ndeki Makyol Yaşam ve Bahçeşehir’deki Makyol Santral projeleriyle destek veriyor.

Kampanya kapsamında yaşamın başladığı teslime hazır Makyol Yaşam veya 2019 yılı ikinci çeyreğinde teslim edilecek Makyol Santral projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere “yüzde 5 peşinat, yüzde 20 indirim, yüzde 0,98 faiz oranı” fırsatları sunuluyor. Bu kampanyadan yararlananlar kalan yüzde 15’i ise bir yıl sonra ödeyebiliyorlar.

Makyol Santral, 2019 Mayıs’ta Teslim

İstanbul’un değeri hızla artan Bahçeşehir’de, büyüklükleri 55 ile 300 metrekare aralığında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan Makyol Santral projesinde 407 daire, 9 villa ve ticari alanlar yer alıyor. Proje, 2019 yılının ikinci çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

Makyol Yaşam, Beylikdüzü’nün merkezinde hemen teslim

Hayatın her anında ihtiyaç duyulabilecek sosyal imkânlara yürüme mesafesindeki Makyol Yaşam’da 1+1, 2+1 ve 3+1’den oluşan 464 adet daire ile restoran, kafe ve mağazaları buluşturarak 84 üniteden oluşan alışveriş ve yaşam meydanı yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin