Maria Silvia Orlandini kimdir?

Maria Silvia Orlandini kimdir? Maria Silvia Orlandini nereli? Mimar Maria Silvia Orlandini nereden mezun? İşte Maria Silvia Orlandini’nin biyografisi…

Maria Silvia Orlandini, yaratıcılığını ve yeteneğini İtalyan tasarımı ve işçiliğinde çok uzun bir geçmişe sahip olan ailesinden aldı. Aile markası “Cantori”, kurulduğu günden bu yana İtalya’da ve yurtdışında yüksek pazar payları elde etmesini kapsamlı know-how ve sağlam pazarlama farkındalığına borçludur.

Orlandini, küçük yaşlardan itibaren markanın günlük faaliyetlerine tanık olarak büyüdü.

1999’da, yorum bilim ve dilin psikolojisi ana dallarında aldığı eğitimin ardından felsefe bölümünden şeref derecesiyle mezun oldu ve 2002’de Accademia di Belle Arti’de gördüğü görsel sanatlar eğitimini tamamladı.

İki ünlü sanat galerisinde edindiği deneyimin ardından, 2002 yılında CRN Ancona’ya katılarak yeteneklerin pek çok muhteşem mega yatın tarzının oluşturulmasında ve dekorasyonunda kullandı ve lüks mekan sektörünün her alanında engin bir bilgi birikimi oluşturmasının yanı sıra, dünyanın dört bir yanından pek çok önemli mimar, uzman tedarikçi, zanaatkar ve ustayla yakın çalışma ilişkisi içerisinde oldu.

Bunları da beğenebilirsin