Mars 19: Akıllı huzur

Metraco İthalat İhracat AŞ’nin markalı konut projesi Mars19 yılsonu teslim edilecek. Yaşamak için Avcılar Firuzköy’deki Mars 19’u seçen 148 aile, akıllı ev teknolojisi sayesinde evlerine dışardayken bile müdahale edebilecek.

Yerden ısıtmalı evler dekorasyonda kalorifer peteği sorunu yaşatmayacak. Metraco Satıştan Sorumlu Genel Müdürü Levent Deveci, teknoloji ve estetiğin birlikte değerlendirildiği Mars19’un kalitesiz yapı stoğuna sahip bölgede, aile konseptli, modern, estetik, dayanıklı ve teknolojik ev arayanların tercihi olduğunu söyledi.

Metraco İthalat İhracat AŞ’nin markalı konut pazarındaki ilk projesi Mars 19’da inşaat tüm hızıyla sürüyor. İnşaatın fiziki tamamlanması yüzde 65’e ulaşan ve bu yılın son çeyreğinde teslimi hedeflenen Mars 19 projesi, Avcılar’ın yeni akılı evleri olarak dikkat çekiyor. Yaşamak için Avcılar Firuzköy’deki Mars 19’u seçen 148 aile, akıllı ev teknolojisi sayesinde evlerine dışardayken bile müdahale edebilecek, olabilecek risklere karşı akılları evde kalmayacak.

Avcılar’daki Değişime Katkı Sağlıyor

Metraco Satıştan Sorumlu Genel Müdürü Levent Deveci, teknoloji ve estetiğin birlikte değerlendirildiği Mars19’un kalitesiz yapı stoğuna sahip bölgede, aile konseptli, modern, estetik, dayanıklı ve teknolojik ev arayanların tercihi olduğunu söyledi. Levent Deveci “Avcılar kalitesiz yapı stokuna sahip olan ve dönüşümünü yeni başlatmış bir bölge. Düşük teknolojili konutlar mevcut. Biz her alanda örnek bir proje hazırlayarak bölgenin değişim ihtiyacına katkı sağlamak istedik” dedi.

Levent Deveci Avcılar’da arsa stoğu bulunmadığını, bu nedenle Mars 19 benzeri iddialı yaşam alanları üretme imkanının kısa vadede zayıf olduğunu dile getirirken, Mars19 ‘da yaşam ve yatırım fırsatını kaçıranların, Firuzköy yolu üzerindeki kentsel dönüşümü beklemek zorunda kalacağını söyledi. Levent Deveci “Mars 19, Metraco’nun kendi arsası üzerinde geliştirdiği bir proje. Projenin önünden geçen Firuzköy bulvarı, Avcılar’ın yeni prestij caddesi olacak. Buradaki fabrikalar kentin dışına taşınacak. Ancak o zaman büyük yaşam alanları üretilebilecek arsalar ortaya çıkacak. Tabii ki her proje kendi içinde değerlidir, ancak Mars 19 hem yaşam, hem yatırım projesi olarak, akıllı ev teknolojisi ve ince detaylarıyla farkını ortaya koyan bir proje. Üstelik birkaç ay sonra teslim edilecek olmasına rağmen hala lansman fiyatı avantajları sunan bir proje” diye konuştu.

Kalorifer Peteği Olmadan Dekore Etme Rahatlığı

Proje, yerden ısıtmalı olarak inşa edilen evleriyle dekorasyonda kalorifer peteği sorunu yaşatmayacak. Kişisel yaşam tercihlerini en iyi şekilde yansıtabilmek ve hane halkının yaşam kolaylığını azami hale getirmek, evlerin temizliğinden dekorasyonuna kadar birçok ince noktaya dikkat edildi. Ferah yaşam alanları planlanan projede 1+1’en 4+1’e kadar değişen daire tiplerinde evlerin büyüklükleri 85 metrekare ile 229 metrekare arasında değişiyor.

Metrekare fiyatlarının 5 bin 500 liradan başladığı projede her dairenin en az bir balkonu bulunuyor. Büyük parseldeki tüm blokların 4 yanı balkonla çevrelenerek bölgedeki siteler arasında farkını ortaya koyarken, 3 cepheli daireler sakinlerine peyzaj, deniz, göl ve şehir manzarasını sunuyor. Mars 19 projesinde lansmana özel olarak başlatılan yüzde 30’u peşin, kalanı 48 ay vade farksız ödeme fırsatı da devam ediyor. Ayrıca banka kredisiyle alım yapmak isteyenler için 120 ay vadeye 0,83 gibi projeye özel faiz oranı uygulanıyor.

PROJE KÜNYESİ

PROJE ADI: Mars19 Apartments
KONUMU: Avcılar- İstanbul
YATIRIMCI FİRMA: Metraco İthalat İhracat A.Ş.
TOPLAM İNŞAAT ALANI: 30.500 m2
TOPLAM KONUT ADEDİ: 148 konut
TOPLAM TİCARİ BİRİM: 8 dükkan
TOPLAM YEŞİL ALAN: 3.500 m2
DONATILAR: Kapalı havuz, Kapalı otopark, fitness, sauna, çocuk parkı, hobi odaları, akıllı ev sistemi, gölet, 7/24 güvenlik, kafe ve sosyal alanlar, akıllı ev sistemi, yürüyüş parkuru
MİMARİ PROJE: İmza Mühendislik ve Mimarlık
TESLİM TARİHİ: Aralık 2018
LANSMAN METREKARE SATIŞ FİYATI: 5 bin 500 TL (Ortalama)
KONUT TİPLERİ: 1+1, 2+1, 2+1 Amerikan Tipi, 2+1 Dubleks, 3+1, 3,5+1, 4+1
KONUT BÜYÜKLÜKLERİ: 85 m2 -224 m2

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin