Medi Garden 4’te 1.466 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı

Medi Garden 4 fiyat listesi 126 bin TL’den başlarken; Mim Proje İnşaat bu projesinde aylık 1.466 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor… Projede kredi ödemesi konut tesliminden sonra… İşte detaylar…

Medi Garden 4 fiyat listesi 126 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projeyi inşa eden Mim Proje İnşaat, Medi Garden 4’te ev sahibi olmak isteyen yatırımcıya 1.466 TL’den başlayan taksit imkanı sunuyor…

MEDİ GARDEN 4 DETAY BİLGİ VE TALEP FORMU İÇİN TIKLAYIN!

Çanakkale Medi Garden 4 projesi, üç ayrı bloktan oluşuyor. Mim Proje İnşaat Medi Garden 4 projesinde 50 ve 55 metrekare büyüklüklerinde 1+1 daire tipinde 170 adet konut bulunuyor.

Medi Garden 4 nerede?

Medi Garden 4, MimProje İnşaat tarafından Çanakkale Kepez’de hayata geçiriliyor. Kepez Hamidiye Mahallesi’nde konumlandırılan proje, 500 yataklı yeni devlet hastanesine sadece 150 metre mesafede yer alıyor. Medi Garden 4; Çanakkale merkeze 7 km, Kepez merkeze 2 km ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’ne 1 km mesafede bulunuyor.

MEDİ GARDEN 4 PROJESİNDEN KONUM ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

Medi Garden 4 fiyat listesi

Tamamı 1+1 konutlardan oluşan Medi Garden 4’te konutların fiyat listesi 126 bin TL ile 139 bin TL arasında farklılık gösteriyor. Medi Garden 4 projesinden ev sahibi olmak isteyenler için konut kredisi kullanımlarında peşinat ödemesinden sonra kredi ödemelerini konutların teslimine kadar ertelenebiliyor.

MEDİ GARDEN 4 DAİRE TİPLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Medi Garden 4 ödeme

Mim Proje İnşaat, satışlarına başladığı Medi Garden 4 projesinde Akbank, Finansbank, ING Bank, Garanti Bankası ve Türkiye İş Bankası özel konut anlaşması kapsamında konutların yüzde 80’ine kadar cazip koşullarda kredi kullandırabiliyor.

Medi Garden 4’te iki tip ödeme planı sunuluyor:

Medi Garden 4 projesinde ev sahibi olmak isteyenler fiyatı 126 bin TL olan konut için yüzde 20 peşinatın ardından kalanı 120 aya kadar konut kredisi ile ödeyebiliyor.

Aynı fiyattaki konut için 36 bin TL peşinat ödenmesi halinde kalan 90 bin TL, teslim tarihine kadar ertelemeli konut kredisi ile ödenebiliyor.

Medi Garden 4 taksit

Mim Proje İnşaat Medi Garden 4 taksit ödemeleri 1.466 TL’den başlangıç gösteriyor…

MEDİ GARDEN 4 TAKSİT VE ÖDEME PLANI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!

MEDİ GARDEN 4’Ü FOTOGALERİDE İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN!

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin