Meltem Şişli kimdir?

Meltem Şişli kimdir? Meltem Şişli İBB'de hangi görevdedir? Meltem Şişli nereden emekli? Meltem Şişli İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde hangi görevdedir? Meltem Şişli nereden mezun? İşte Meltem işli kimdir sorusunun cevabı niteliğinde Meltem Şişli özgeçmişi, Meltem Şişli biyografisi...

Meltem Şişli kimdir? Meltem Şili nereden mezun? Meltem Şişli nereden emekli? Meltem Şişli İBB’de hangi görevde? Meltem Şişli, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden önce nerede çalıştı? Meltem Şişli hangi sektörden belediyeciliğe geçiş yaptı? İşte Meltem Şişli kimdir sorusunun cevabı Meltem Şişli özgeçmişi, Meltem Şişli biyografisi…

Meltem Şişli kimdir?

Yeşim Meltem Şişli, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.  İBB, Genel Sekreter Yardımcılığı görevine atanan Yeşim Meltem Şişli, 33 yıldır aralıksız sürdürdüğü profesyonel yaşamının yaklaşık 27 yılını enerji sektöründe tamamlamıştır. Türkiye Elektrik İletim A.Ş’den emekli olduğu 2007 yılından itibaren Türkiye’nin önde gelen elektrik üretim ve dağıtım şirketlerinde üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır.

Meltem Şişli nereden mezun?

Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F Ekonomi mezunu olan Yeşim Meltem Şişli adil, şeffaf ve hesap verebilirlik ilkelerini çalışma prensiplerinin temeline koyarak gerek kamu gerekse özel sektörde birden fazla şirket ve elektrik piyasası kuruluş çalışmalarında etkin rol almış olup bu yapılanmalarda alt yapı mimari tasarımlarının dizaynı ve geliştirilmesi ile satın alma süreçlerini etkin bir şekilde yönetmiştir.

Meltem Şişli İBB’deki görevine ne zaman atandı?

Diğer yandan kurumsal hedeflerin ve performansın geliştirilmesi ve ölçülmesini temel alan kısa ve uzun vadeli stratejik planlama ve kalite standartları çerçevesinde entegre yönetim sistemlerinin kurulması çalışmaları ile şirketlerin verimliliğini ve etkinliğini artırmak amacıyla çalışan kapasitesinin ve motivasyonunun arttırılmasına yönelik çalışmalarda yetkinlik sahibidir. 16.07.2019 tarihi itibariyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı olarak atanmıştır.

Bunları da beğenebilirsin