MFÖ, İstMarina AVM’de

Türk pop ve rock müziğin efsane grubu MFÖ, İstMarina AVM’de bulunan Jolly Joker İstMarina’da hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Peki MFÖ konseri ne zaman? İstMarina AVM MFÖ konseri nerede?

Kartal sahilde denize nazır konumda, açık alan ferahlığı ile kapalı alan konforunu bir arada sunan yeni nesil alışveriş merkezi İstMarina, 19 Ocak Cumartesi akşamı Türk pop ve rock müziğinin efsane grubu MFÖ’yü ağırlamaya hazırlanıyor.

MFÖ İstMarina AVM konseri ne zaman?

Birbirinden unutulmaz şarkıları ile 7’den 70’e herkesin zevkle dinlediği grup, yarın 19 Ocak Cumartesi akşamı 22.00’de başlayacak konserinde sevenlerine müzik ziyafeti yaşatacak.

Mazhar – Fuat – Özkan’dan oluşan Türk müziğinin efsanevi grubu, kendilerine ait söz ve bestelerden oluşan albümlerinden Sakın Gelme, Sarı Laleler, Güllerin İçinden, Ele Güne Karşı gibi en sevilen klasik şarkılarını sevenleriyle birlikte okuyacak. MFÖ şarkılarıyla olduğu kadar yaptıkları espriler ve muhteşem şovlarıyla da sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak.

İstMarina Alışveriş Merkezi

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanıyor. Türkiye’nin içinden hızlı tren geçecek ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, restoranları ve Türkiye’nin önde gelen markalarını da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina Alışveriş Merkezi’nde 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alan da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen alışveriş merkezinde yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.

Bunları da beğenebilirsin