Mim İnşaat projeleri, Çanakkale Konut Günleri’nde

Mim İnşaat, Çanakkale'de hayata geçirdiği markalı konut projeleri Medi Garden serisi, House'n Garden, House'n Garden Selection, XC001 Projects ve Yunanistan'daki Porto Peramos projeleriyle Esas 17 Burda AVM'deki konut günlerinde yoğun ilgi görüyor...

Esas 17 Burda Konut Günleri’ne ev sahipliği yapıyor. Gayrimenkul sektörünün Çanakkale’deki öncü firmalarıyla tüketiciyi bir araya getiren “Konut Günleri” 7 Eylül Cuma günü 17 Burda AVM’de başladı. 16 Eylül’e kadar sürecek Konut Günleri’nde konut sahibi olanları bir de Citroen C3 kazanma şansı bekliyor.

Mim İnşaat da Çanakkale’de ürettiği markalı konut projeleriyle konut günlerinde yerini aldı…

Çanakkale Müteahhitler Birliği tarafından düzenlenen ‘Konut Günleri’ etkinliğinin ikinci fuarı 7 Eylül Cuma Günü AVM Burda 17’de başladı. 28 Haziran- 8 Temmuz tarihinde ilki gerçekleştirilen Konut Günleri’nin ikinci etabına da katılım yoğun oldu. ilk etabında 130 konut satışının yapıldığı fuarın ikinci etabında bu sayısının 200’ü geçmesi hedefleniyor. Fuar, 16 Eylül tarihine kadar sürecek.

Konut Günlerine 14 firma katılıyor

Çanakkale Müteahhitler Birliği tarafından düzenlenen `Konut Günleri` etkinliğinin ilk fuarı, 28 Haziran- 8 Temmuz’da tarihleri arasında İskele Meydanı’nda gerçekleşmişti. Fuarın ikinci etabı 7 Eylülü Cuma Günü AVM Burda 17’de start aldı. Müteahhitler Birliği Başkanı Hakan Vural, Birlik Genel Sekreteri Salih Yıldız ile Çanakkale’nin önde gelen 14 Müteahhit firma temsilcilerinin yanı sıra Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan’da fuar açılışına katıldı. Firmaların konutlarını tanıtmak için kurdukları stantların yer aldığı fuarda birbirinden eğlenceli animasyon ve müzik gösterileri de yer aldı. Müteahhitler Birliği Genel Sekreteri Salih Yıldız, Fuarın ilk etabında 130 kadar konut satışı gerçekleştirildiğini belirtmişti. Yıldız, Fuarın ikinci etabı ile bu sayının 200’ü geçmesini beklediklerini dile getirdi.

Araba çekilişi ne zaman?

16 Eylül’e kadar devam edecek fuarın hediyesi olan konut alıcılarının katılacağı araba çekilişi ise 19 Eylül tarihinde Kolin Otel’de gerçekleşecek. Konuyla ilgili olarak tüm Çanakkalelileri fuara katılmaya davet eden Yıldız; “Bu etapta araba çekilişimiz de var. Oda 19 Eylül tarihinde Kolin Otel’de saat 14’te gerçekleşecek. Şu ana kadar katılan firmalardan toplam satılan daire sayısı 130’u buldu. Bunda da ‘Konut Günleri’nin büyük katkısı oldu. Eylül ayında gerçekleşecek fuarla birlikte bu sayının 200’ü geçeceğini düşünüyoruz. Fuarımızın Eylül ayındaki etabı buna ciddi bir katkı sunacaktır. Halkımızın hem yararına hem de ciddi firmaların katıldığı bu fuarımıza vatandaşlarımı bekliyoruz” dedi.

Çanakkale Olay

Bunları da beğenebilirsin