MIPIM’de İTO çadırının metrekaresi 6 bin TL

İstanbul Ticaret Odası (İTO), bu yıl MİPİM'de açacağı Türkiye çadırında yer almak isteyen GYODER üyesi gayrimenkul firmalarına yer satışına başladı. İşte detaylar...

İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) MIPIM çadır/metrekare fiyatı belli oldu: 6 bin TL!.. Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları Derneği (GYODER) tarafından üye firmalarla paylaşılan bilgiye göre; MIPIM 2019 İstanbul Çadırı için “B2B Görüşme Alanı” GYODER üyelerine özel fiyatı 30 bin TL olarak açıklandı.

Fiyata neler dahil?

– MIPIM İstanbul Çadırı içerisinde 5m2 B2B Alanı

– Firma adına 2 kişilik ücretsiz fuar giriş hakkı

– B2B Görüşme alanı dekorasyon (masa, sandalye, LED ekran, firma logosu vb.)

– Limit dahilinde nakliye organizasyonu

– Fuar süresince internet erişimi ve ikram hizmetleri

– MIPIM’de dağıtılacak ve GYODER – Colliers işbirliği ile yabancı yatırımcılara yönelik hazırlanan “REstate TURKEY – “A Close Look to Comparable Markets” isimli yeni raporda ÜCRETSİZ TEK SAYFA ilanı verme hakkı…

İşte GYODER’in instagram hesabından paylaştığı o ilan:

MIPIM 2019 ne zaman? 

MIPIM 2019, 12-15 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

MIPIM 2019 nerede?

MIPIM 2019, 30 yıldır olduğu gibi Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenecek.

GYODER: “İTO’yu destekliyoruz”

MIPIM’in dünyanın en prestijli gayrimenkul fuarı olduğunu belirten GYODER Başkanı Feyzullah Yetgin, daha önce yaptığı açıklamada şunları söylemişti:

“MIPIM, Türkiye gayrimenkul sektörü için çok önemli bir organizasyon. Artık ülkelerin değil marka şehirlerin öne çıkarıldığı MIPIM’de düzenli olarak yer alan İstanbul Ticaret Odası’nı, ülkemizin ve gayrimenkul sektörümüzün tanıtımı adına destekliyoruz. Son dönemin ekonomik konjonktürünü dikkate alarak, 2019 yılında farklılıklar oluşturmak, sektörün birlikteliğini yurtdışındaki platformlarda vurgulamak, Türkiye’yi ve İstanbul’u anlatmak adına büyük önem taşıyan MIPIM’de, gayrimenkul sektörümüzün yabancı yatırımcılar için gelecek vadettiğini çok iyi anlatmamız gerekiyor. GYODER olarak, İstanbul Ticaret Odası işbirliği ile üyelerimizle birlikte yer alacağımız fuarda büyük bir sinerji oluşturarak, ülkemizin tanıtımına katkıda bulunacağımıza inanıyorum”.

MIPIM bu yıl ‘Geleceği Etkilemek’ için…

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin